Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lanyok mikor erdemes elmenni...

Lanyok mikor erdemes elmenni 4D ultrahangra?

Figyelt kérdés

Kinek mikor keszultek hanyadik hetben szep felvetelek. Van ahol 20.hetet hallom, nemreg egy holgy aki csinalja csak azt mondta 28.hettol.

Van akitol hallottam hogy akkor mar a baba eltakarja arcocskajat feny hatasara. Kinek mi a tapasztalata?


2016. szept. 4. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam,ott 24-32 hét között mondják ideálisnak.Én a 24.héten voltam,nagyon szép felvételek készültek.
2016. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 24-28 hetes kor között ajánlották. Ekkor még nem túl nagy a magzat de már babás arca van. 25 hetesen voltunk egyébként, élveztük, készültek szép képek.

Olvastam egyébként 25-30 hetes kor közötti ajánlást is.

2016. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23. héten már szép képek készültek nálunk. 33 hetesen is voltunk, akkor már igazi babaarca volt, csak már nem igazán fért bele a képbe. Mármint az arca igen, de a többi testrésze nem.
2016. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akinél voltam az 28-32 hét között csinálja (Mohács). 28+ pár naposan voltam és nagyon szépek lettek a felvételek
2016. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!