Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyűrűpiramissal és zenélő...

Gyűrűpiramissal és zenélő csigával mikor tudott játszani a babád/kisgyermeked?

Figyelt kérdés

11,5 hónapos a kisfiam, a gyűrűpiramisről leszedi a karikákat és dobálja őket. Látszólag nem is érdekli a visszapakolásuk. A zenélő csigával ugyanez a helyzet, a formákkal zörög, dobálja őket meg zenélteti.

Ez átlagos? Vagy a ti babáitok rég játszott ezekkel rendeltetésszerűen ennyi idősen?


2016. szept. 5. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Fiamat sem erdekelte, a vedono uldozott hogyan jatszik fejlodik miket tud, na a fiam bemutatta.

Imadott kockakat pakolni, autokat tologatni de a formabedobo nem. Kipakolta oket probalta egymasra rakni.

Ami zenelt azt repitette :)

2016. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most 20 hónapos, a csiga sosem érdekelte, én meg megbolondulok attól a zenétől, úgyhogy elpakoltam. A gyűrűpiramist már összerakja, de egy évesen csak szétszedte. Duplobol már olyan magas tornyokat épít mint ő maga, egyszerű szerepjátékokat játszik, és be nem áll a szája, úgyhogy nem aggódok amiatt, hogy a csiga nem érdekli.
2016. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A piramist 11 honapos koratol pakolja vissza, igaz nem mindig sorrendben ha ahogy esik ugy puffan alapon! :) de rettento elvezi ahogy sikerul visszatenni. Egyszer mutattam meg neki, hogy tulajdonkepp ennek ez a funkcioja.

Viszont a sutifalo kincsesbodon nem nagyon erdekli csak megcsocsalja a formakat amikor szedi ki majd dobja is el.

2 het mulva lesz 1 eves es egy par napja kezdte azt, hogy mar vissza is pakol pl a dobozba vagy a ruhaskosarbol a ruhakat kiszedi majd visszateszi.

2016. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves múlt nemrég, úgy 3 hete kapta a piramist, másnap már összerakta nagyon tetszett neki. Én mindig eléraktam sorban, és adtam a kezébe közbe mondtam a színt és persze mindid dícsértem milyen ügyes. Csigát most kapott a szülinapjára, ez még nem annyira köti le, de korábban vettünk neki hasonlót ezt a pillangós formabedobót ez is fp. Ez szintén nagyon tetszett neki, 9 hónaposan kapta 10 hónaposan kezdte beledobálni, illetve akkor már hagyta hogy mutassam neki hogyan kell, mert előtte nem engedte :)
2016. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Betu ***** válasza:
A kisfiam egy éves szülinapjàra kapott egy klasszikus formabedobót elég hamar el kezdte érdekelni. Először csak úgy hogy odafordítottuk neki a megfelelő formahelyet attól függően hogy milyen formàt vàlasztott. Majd egyszercsak magától rakta bele. A gyűrűpiramist már kb. 10 hónapos koràtól fel tudja pakolni. Zenélős csigàt most kapott egyből jól rakta bele a formàkat. Most 1,5 éves. Viszont sokat bohóckodik vigyorogva, direkt nem jó sorrendbe próbàlja felrakni a karikàkat vagy oda akarja bedobni a formàt ahová nem az való, ilyenkor néz ràm és vàrja hogyan reagàlok én csak mosolygok,mert tudom hogy tudja csak így ez tetszik neki, hogy szívathat. Nehogy màr az legyen amit én akarok😉😂😄.
2016. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 6. 06:31
 7/8 anonim ***** válasza:
mindkettővel olyan 1 éves kora körül kezdett rendeltetésszerűen játszani. a tornyot 8, a csigát 10 hónaposan kapta.
2016. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már pakolja a gyűrűpiramist csak neki tetsző sorrendben. :) a formabedobóval is próbálkozik, a háromszög néha sikerül, a másik kettő bonyolultabb, lehet egy egyszerűbbet kellett volna neki venni.. Szóval végül 1 évesen sikerült elkezdeni rendeltetésszerűen játszani velük.
2016. szept. 27. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!