Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabák anyukái! Mennyit...

Kisbabák anyukái! Mennyit neteztek egy nap?

Figyelt kérdés
Mikor szoktatok netezni: alvásidőben vagy a pici mellett? Gépen vagy telefonon? Mennyi idős a babátok?
2016. szept. 6. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Naponta kb. 3-4 órát. Ez mindig máshogy tevődik ki, van amikor csak 10-20 percet, vagy 5 percet akár. Fb-ra felnézek, írok a páromnak. Megnézek egy youtube videót.

Reggel elolvasom a híreket.

Amikor a párom átveszi a stafétát, este akár.

Sok kis idő összetevődik.

2016. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem olyan kicsi, másfél éves és kb én is összesen 3 órát szoktam, délutáni alvásidőben és nap közben néha felnézek
2016. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mikor kisebb volt a babam, tobbet, mert egyedul vagyunk egesz nap , legalabb annyi szorakozasom legyen mig a pici orakig szopizik / alszik.

Na, most hogy 14 honapos ilyesmire nincs idom, max mig alszik egy orat, vagy varjuk a buszt, vagy sorban allunk a penztarnal, napi osszesen max 2 ora. Aztan este 10 korfekszik, akkor utana meg 1-2 orat.

2016. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Napi 3-4 óra net ? Sok kérdésnél nyafog a sok kismama, hogy semmi ideje a baba mellett a házimunkára. Csinálja csak a férj munka után.
2016. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Sok kismama nyafog? Kedves 4es a válaszadók melyike nyafogott? Írta bármelyik is, hogy nem halad a munkával és a férjére hárítja?Ne általánosíts már szépen kérlek.

Plusz pacsi amiért érdemben hozzászóltál a kérdéshez!

2016. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy óràt tuti, miközben altatom a fiam(3*/nap). Reggel is, délután is telózok, miközben kàvézok. A hàzimunka köszöni szépen, de készen van. :) Tudok fõzni, mosni, takarítani is a fiam mellett. Az férjem sem lusta itthon, de àltalàban minden készen van mire hazaér. Egyedül a vásárlás az õ dolga, én nem szeretek boltozni, õ igen. :D


egy 8 hónapos màszó, pakoló kisfiú anyukája

2016. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint a 3 altatás tesz ki kb 1 óràt összesen.
2016. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl sokat...14 hós a kislányom. Reggel elvisszük a nagytesót oviba, aztán otthon elolvasom a híreket, mondjuk fél óra. Játék, házimunka, kb. egy óra alvás - addig netezek. Nagyon rossz alvó, minden apró zajra felkel, nagyon csendben vagyok ha alszik,nem szoktam közben házimunkázni. Aztán utána megyünk tesóért az oviba, hazaérünk és akkor is szoktam kicsit netezni. És este, miután leraktam őket kb. két óra hosszat. Viszont én pl soha nem nézek tévét.
2016. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor reggel szoktam ha nem tudok visszaaludni, később ha alszik, este ha a férjem játszik vele. 5-6-7 órás szabadidő (2x2 óra nappali alvás és este is kb 2 órával azután fekszem le, hogy elaludt meg reggel ha visszaalszik) kb a felét töltöm netezéssel. Telefonról általában. 1 éves a kisfiam.

Ha ébren van nem tudok mert neki is kell a telefon, ha odaadom dobálja meg megeszi, ha nem adom oda sír.. így elő se veszem, ha nem muszáj. De régen volt mikor ránéztem valamire mellette is.

2016. szept. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!