Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti hol és mennyiért...

Anyukák, ti hol és mennyiért veszitek a pelenkát?

Figyelt kérdés

Első gyereknél a DM-ben vettem, gyűjtöttem a pontokat és úgy jó árban volt. Pamperst, majd az utolsó fél évben Liberot, végül, amikor csak alváshoz kellett noname pelenkát vettem.

Most (van egy 2 hónaposom :-) ) a DM megszünteti a Joker kupont (amúgy se ragaszkodtam már annyira hozzájuk), így "fuss olcsó pelus". Egyenlőre még be vagyunk raktározva, hála a rokonságnak kb még 2 hónapra, de már most elkezdtem nézelődni, számolgatni, hogy hol mennyi.

Annó a nagyobbikamnál minden pelenka jó volt, azért használtuk a Pampers-t sokáig, mert az volt a legpuhább.

Hol milyen időközönként van jó akció? Pl. a 4-es pelenka milyen áron számít kedvezőnek?

Azért az elmúlt 1,5 évben (mióta nem vettem pelenkát) jól felmentek az árak....

Köszi a válaszokat :-)!


2016. szept. 7. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a tescoban szoktam a liberot amikor akciós vagy van mikor a duo pack akciós akkor azt. Mindig kivágom az akciós újság kupont ha van és akkor -1000ft az amúgy is akciós árból...és mivel sokat veszek clubcard kupont is szoktam kapni a liberora -1650ft....így nekem ez jött be árban és minőségben is.
2016. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 50 Ft/db a lélektani határ pelenkánál. Annál drágábban még sosem vettem, a babámnak is 4-es kell.

Amit eddig próbáltam: Pampers, Libero, Lidl Toujoursból 2 féle, Rossmann, Tescos zöld.

Sajnos nekünk a Rossmannos nem jött be, átázott, viszont sokan szeretik.

A Lidl-ös lila pelus 49 Ft=db-ra jön ki, akciósan a másik Lidlöset már vettem 35 Ft/dbért.

Tescoshoz 39 Ft/db-ért jutottam hozzá, akciósan klubkártyával és 10 ezer Ft után 1000 Ft visszajár kuponnal.

Pamperset a DM-ben vettem egyszer nagy akcióban sokat, 2-t fizet 3-at kap akcióban. Erről egy facebook csoportban olvastam.


A Rossmannban minden hónap elején van akció Pampers vagy Libero pelusból, ekkor szoktam egy egész havit venni. Általában 15 %-os kupon van kitéve, vagy babakártyás akció. Ha van 10 %-os kuponos, akkor azt még a 15%-ossal együtt is lehet használni.

2016. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
DM sajátmárkásat veszek, 84 db 4199 Ft, 4-es méret.
2016. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Eurofamilyben szoktam venni a Liberot,sehol mashol nem talaltam ezt a markat olcsobban. Kb 50ft/db-ra jon ki.
2016. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rossmann-ban veszek sajátmárkásat. 2.000 Ft a 40 db(4-es), de mindig van valamilyen akció rá, tehát 1.800 körül van.
2016. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Darabárat nem tudok írni, de általában akkor vásárolok, amikor akciós a Tesco-ban vagy DM-ben, ráadásul a törzsvásárlói kártyákkal gyakran van plusz kedvezmény. Libero-t veszek a kezdetektől, illetve mostanában Pampers Pants (bugyipelenka) típust, mert praktikusabb wc-re ültetés előtt le- és visszahúzni.
2016. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél én is vettem időnként a DM-ben, de ezt a pontrendszert sosem tudtam - és igazán nem is akartam - követni.

Én is észrevettem, hogy felmentek az árak, csak az én gyerekeim között nem másfél, hanem 8 év van :D Teszem hozzá, 8 éve valahogy a választék is nagyobb volt pelusok terén, most kevesebb félét lehet kapni.

A kicsi most 7 hónapos, az első két hónapban Pampers Premiumot használtunk, utána vegyesen mindenfélét, zöld Pampers, narancssárga Pampers (sokan szidják, nekünk bejött ez is), Libero, Rossmann saját márkás (na ezt sokkal jobban szeretem, mint a DM-et, van Rossmanó kártyám, kapok rá kedvezményt, ennyi, nem kell pontokkal hülyéskedni), illetve mostanában rendelni szoktam a mall.hu-ról ezt a fajtát: [link] Nekünk ez kb. két hónap alatt fogy el, teljesen jó, és legalább nem nekem kell hazacipelnem :D

2016. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 H_Vivien ***** válasza:
100%
Újszülöttként Liberót és Mülleres pelust használtam, utána Lidls pelust vagy Aldisat. Nekem nagyon bevált a Lidls, nagyon szeretem éjszakára és nappalra is. Nagyon jól bírja, kell is, mert a Kisfiam rengeteget iszik. A Tesco Babylove pelusa is nagyon jó, de, ha fontos az ár, akkor a Lidls Toujours pelust ajánlom.
2016. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a fiam, most már csak éjszakára kell 1 bugyipelus.

Kezdetek óta a (zöld) Pampers Active Babyt veszem. Sokat kipróbáltunk, és csak ez vált be.

Figyeltem, mikor akciós a Rossmannban a nagy dobozos, akkor van 25% minden Pampersre, és a 10%-os végösszegi is beváltható hozzá. Így olyan 6200 ft-ra jött ki egy doboz.

Vagy figyeltem, mikor akciós máshol. Volt, hogy a Tescoba volt Pampers kuponom, akkor ott tudtam olcsón venni.

(DM-be nem járok, szerintem nagyon drága)

2016. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tételben vásárolok dm-ben, amikor két megapack van összecsomagolva 10000 ft-ért. Megvárom azt is, hogy legyen 10 pontért 15%-os libero kupon és még kivaltom a 150 pontos füzetet, abban van 10%-os végosszegi. Így egy eredetileg 5800 ft-os csomag már csak 3825 Ft. A hitelkártya visszatérít még 4%-ot, az egészségpénztár pedig még 20%-ot (de ők az eredeti árat nézik, nem szórakoznak a szamolassal), így egy csomag pelenka végül alig 2700 Ft. Ilyenkor veszek legalább 10 csomagot, így kitartok a következő akcioig és nem kell többször mennem. 😀
2016. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!