Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem párnapos babás...

Írnátok nekem párnapos babás napirendet?

Figyelt kérdés

Etetés-alvás-pelenkázás-ébrenlét stb.

5 napos a baba ma, ilyen picin tietek mennyit evett, inni kapott-e ha meleg volt, ha igen mit, mennyit... tápszeres baba, ha ez lényeg.


2016. szept. 13. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ez lenyeg, igeny szerint szoptattam. Vizet fel eves koraig nem kapott, igaz oszi baba, igy szukseg sem volt ra.

Tenyleg csak evett, aludt, neha nyekergett vagy nezelodott, es este sokaig fent volt. Ejjel is 2-3x evett. Kb ennyi!:)

2016. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 napos koraban alug volt ebren. Igeny szerint szoptattam es nem kapott vizet. Augusztus vegen szuletett hosegben. Ejszaka kb ketszer kelt enni. Napirendunk neg nem volt.
2016. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sárgaság miatt gyerekkórházban voltunk 9 napos koráig, 3 óránként etettem (szopi+tápszeres pótlás), utána peluscsere, és aludt is. 8x60ml volt az előírt adag, szigorúan figyelték, emellé kapott infútiót 2 napig. Ottlétünk alatt egyszer volt, hogy 2 evés közt felébredt, sírt egy kicsit.
2016. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiam:Este 18 kor fürdés 19:00 kor alvàs, 23 kor cici, reggel 9 körül kelt akkor àtöltözés, evés,alvàs,evés,alvàs... Igazi eszik- alszik baba volt 2 hónapig.



Lànyom:Este 19 kor fürdés aztàn cici 19:30 kor alvàs.

Éjjel kelt 3-4 órànként. Reggel 8 kor vagy ahogy ébredt +- 1 óra felkelés,àtöltözés pizsiből, aztàn evés,alvàs,evés,alvàs kis nézelődés,evés stb... Utolsó evés időzìtése 17 körülre,hogy 19- ig bìrja, itt amennyire lehetett rögtön alvàs,hogy fél hét fele ébredjen, ìgy jól elfàradt az esti altatàshoz.

2016. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szoptatás-fejés-peluscsere-túlélés
2016. szept. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ötnaposan még semmiféle napirendünk nem volt :D Evett, amikor éhes volt, és annyit, amennyit megevett (igény szerint szoptattam, sose méricskéltem). Inni csak addig adtam neki, amíg a kórházban be nem indult a tejem, hogy ne sárguljon be. Utána 3-4 hónaposan kezdtem el kicsit itatni, nyáron, kánikulában.

Ötnaposan a szopizások között javarészt még aludt, időnként nézelődött, vagy sírt, ha fájt a pocakja. Este megfürdettem, aztán imádkoztam, hogy aludjon, és ne éjjel akarjon bulizni :D Az első két hétben eléggé felcserélte a napszakokat, próbáltam én nappal ébren tartani, de ha egyszer elaludt, akkor nem igazán lehetett vele mit csinálni. Éjjel bezzeg haverkodott volna :D De ez tényleg csak 1-2 hétig tartott, utána már nappal volt ébren többet, és éjjel csak szopizni ébredt.

2016. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!