Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megért annyit?

Szerintetek megért annyit?

Figyelt kérdés
Használt,de szép állapotban lévő nadrágért 1500 ft-ot fizettem.Most láttam,hogy új ára 2.700ft.Megérte szerintetek megvenni a használtat?
2016. szept. 14. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked megérte?
2016. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szubjektív szerintem. Nekem nem érné meg.
2016. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen állapotban van, mennyire használt. Rengetegen üzletelnek manapság gyerekruhákkal, pl. a Hádában zsákszámra viszik a márkásabb ruhákat, kimossák, kivasalják és sajátjukként árulják a neten, közben lehet, hogy már 3-4 gyerek is hordta előtte.

Ha én 2700-ért vennék egy nadrágot és használná a gyerekem, nekem nem lenne pofám egy ezresnél többet elkérni érte.

2016. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szép állapotú,de azt hittem az új ára többe kerül.Ha előbb belebotlok az újba,akkor nem vettem volna meg a használtat.Csak gondoltam hátha megnyugtattok.
2016. szept. 14. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
én egyszer a Mango outlet oldalán botlottam bele olyanba, hogy egy szép blúz extra akcióban 18 ezer helyett csak 4 ezer, gondoltam na ezt megrendelem. Amikor kézhez kaptam Spanyolországból, basszus, egy totál nejlon, hordhatatlan, igénytelenül megvarrt blúz volt, mindenhol lógtak ki a cérnák, első felvétel után már szakadt is ki a hóna alatt, újra kellett varrni. Marha mérges voltam.
2016. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!