Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon nem szeret a kisfiam,...

Vajon nem szeret a kisfiam, vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
14 hónapos, de nem ragaszkodik hozzám. Mindenhol olvastam, hogy milyen anyásak ennyi idősen a gyerekek, hát az enyém egy cseppet se. Sőt, talán mintha még a nagyszüleihez is jobban kötődne,vagy nem tudom. Minden nap találkozunk velünk, szinte repül hozzájuk, de én simán eltűnhetek a látóteréből,nem különösebben zavarja. :( pedig rengeteget foglalkozom vele,mindig vele vagyok, mégsem szeret. Ha az apja hazajön munkából, hozzá is rohan,csak velem ilyen.
2016. szept. 14. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pont most találtam:Néha talán úgy érzed, csak egy kéz vagy, akinek mindig ott kell lennie, egy tejcsarnok,

ami nonstop nyitva tart, egy öl, amiben mindig van szabad hely, egy láb, aki mindig rohan, ha hívják.

De a babának sokkal többet jelent ez: biztonságot, bizalmat, jelet arra, hogy a világ jó hely, ahol gondoskodnak róla,

ahol szeretik őt, ahol érdemes élni, mert csodálatos. Épp, mint anya .


Vida Ágnes

2016. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik így, mert biztonságban érzi magát. Pont hogy jó jel.
2016. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Te mindig vele vagy, te jelented neki a biztonságot. A többiek nincsenek mindig vele. Így persze, hogy örül nekik. Én is néha hívom a fiam és vigyirogva csak azért is a másik irányba megy, nem is érdeklem... persze ha beütötte magát csak úgy nyújtja a karját, hogy vegyem fel. :D
2016. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért nem fél, hogy eltűnsz, mert tudja, hogy mindig ott vagy. Ez így jó, nincs ezzel semmi baj. Nincs benne félelem amiatt, hogy elmész. Stabilan benne van a tudat, hogy anya megvan, ott van, ott is lesz. :) Nyugi! Jah, és nem tud téged nem szeretni. Az anya az első, akkor is, ha mást ölel. A pszichológia alapja is az, hogy az elsődleges gondozó (az anya, aki mindig vele van) határozza meg az alapokat. A veled való kapcsolata lesz a később párkapcsolataiban is az alap. A legtöbbet adod neki, bizalmat és biztonságot! Nyugodj meg! :)
2016. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Betu ***** válasza:
Az első tök szépen leírta!😢👍Elérzékenyültem!!!
2016. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok :) azért elviselném, ha kicsit anyás lenne :D
2016. szept. 14. 12:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a többi hsz-t, a lényeg, h en ugyanígy voltam mint te. De ne kiabáld el, nekunk 16 honaposan kezdődött az anyas korszak de olyan szinten, h le se tudom vakarni. Idegen helyen konkrétan nem tudom letenni, még az apjanal se marad el. Mostmár meg ennek a végét várom. :D szóval, eljön ez is ne aggódj. Es olyan hirtelen, hogy semmi átmenet nem lesz :D legalábbis nálunk nem volt. Egyik nap még mindenkivel el volt, következő nap mar csak en kellettem. Még éjszaka is :o
2016. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt a kerdesem is.


A 8. válasz jott be :D

2016. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm! miért kedves utolsó, aztán végül is változott a babád? Ragaszkodóbb lett?
2016. szept. 15. 19:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, utolso előtti es utolso is en vagyok. Csak belinkeltem a kérdésemet, h lásd, tenyleg aggódtam :D a ragaszkodó enyhe kifejezés :D D
2016. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!