Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hány hónaposan sírt a...

Nektek hány hónaposan sírt a legtöbbet a babátok?

Figyelt kérdés

Normális, hogy az enyém most lett 5 hónapos, és a kezdeti nyugis hónapok után egyre többet sír, és sokszor fogalmam sincs miért, és nem tudom megvigasztalni? :( pedig korábban nagyon nyugis volt.


Nem látom jelét, hogy foga jönne.


2016. szept. 14. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valószínűleg a foga jön :)

Az enyém jszülőtt korában sírt a legöbbet, bár akkorsem sokat, de mostanában alig sír, csak ha éhes.

2016. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lassan 5 hos.most kezdett forogni.azota tobbet sir,mivel hasra mar sikerul de vissza nem.leteszem hanyatt es par perc mulva mar sir hason.megigazitom a kezet ha azert sir,par perc es forditani kell hatra,aztan elorol.egesz nap ez megy.

Nagyon picinek sirt meg sokat de aztan evett,jatszott,aludt gyerek volt mostanaig.

Mostantol mar nem lesznek olyan nyugisag a napjaim :)

A Tiedet a foga is banthatja,nem feltetlen latszik meg,hogy ki fog bujni.de mocoroghat neki mar.

Probalj ki valami kremet az inyere,ha attoo megnyugszik egy idore tuti a foga.

2016. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8-10 honaposan. Ekkor jott ki az elso 2 foga, meg rajott hogy neki van akarata... Es biza probalta is ervenyesiteni! 6 honapos koraig mintagyerek volt.:)
2016. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első fogaknak nem feltétlen vannak korán jelei. A felsőket pl nyomon lehet követni. Én napokig el nem tudtam képzelni mi a kisfiam baja, egyre többet sírt, rosszabbul aludt stb, mire biztosan tudtam, hogy a foga jön már utolsó napok voltak, látszott a fehér csík. :)

Egyébként 3 hónapos koráig sírt nagyon sokat, hasfájós volt.

2016. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-4 honapos koráig kb. Azt hittem sosem lesz vege.
2016. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 0-3 hoig sirt rengeteget.. aztan nyugi es olyan 2.3 hete lett sirosabb ez alatt a par het alatt ki is bukt 2 foga egyszerre alul.. ejszaka sirdogalt fel de nem kellett felvenni... cici v cumi v simi.. es aludt is.. ez tunt fel es gondoltam h a foga lesz az.. es ki is bujtak... meg mostanaba is nyugisebb sirosabb mint eddig.. ha ugy erzed vidd le a vedonohoz.. baj nem lesz belole.. en le vittem a 0-3 ho kozt h miert sir ennyit.. azt mondta a doktorno,h ezt tul kell elni/veszelni.. mindenert tudnak sirni az olyan pici babak.. hasfajas ehseg szomjassag meleg hideg... aaa ezer fele dologert.. sztem ahogy no uy szukul a sirasnak az okai...
2016. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!