Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt mondta nekem a kisfiam...

Azt mondta nekem a kisfiam hogy szerelmes az egyik ovistársába 3 éves, nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Most kezdte az ovit és ma ahogy jöttünk haza bevallotta nekem hogy szerelmes az egyik kislányba,nem hittem a fülemnek még olyan kicsi hogy ilyet érezzen.
2016. szept. 14. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Hát persze, hogy kicsi hozzá, csak hallja a felnőttektől, a legtöbb ovis választ magának "szerelmet".
2016. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
fogalma sincs hogy mit jelent ez a dolog.
2016. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Én óvodás koromban éltem át életem legnagyobb szerelmét, valójában azóta sem voltak ennyire intenzív érzelmeim. Jó, nem 3, hanem 6 évesen, ha ez számít valamit :D
2016. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, ő mit érez, de én 4 évesen voltam először szerelmes, igazából... azt hogy szerelem, nem tudtam, csak az érzésre emlékszem, mert aztán még éreztem párszor életemben, és szerintem fogom is. Van, aki korán kezdi a komoly érzéseket.
2016. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
A fiam szinrem 3, o is mondta mar. Nyilvan magat az erzelmet nem tudja megelni, de latja, hogy a felnottek vilagaban jo dolgot jelent : bujast, puszit, olelest, simogatast. Ezeket a szeretet megnyilvanulasokat veszi at es igy viszonyul a "szerelmeihez". Erre viszont mar kepesrk ebben a korban. A nemek kozotti gyengedseg "masolasa" es az izles (ki tetszik meg) mar kifejezesre jut.
2016. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Max. szimpatiat erez egy harom eves, szerelmet nem.
2016. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
fiam is 3 évesen lett szerelmes :) kérdeztem miért ő, azt mondta ő tud a legszebben rajzolni :)))
2016. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Lányom is az oviban nagyon szerelmes volt, odáig volt a fiúért, meg vissza. :)

Nem kérdőjeleztem meg az érzéseit, ahogy egy csomó felnőtt teszi, leszólja a gyerek érzelmi világát, hanem együtt örültem neki. Ma már 12 éves és még ma is emlegeti.

2016. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 picoka92 ***** válasza:
En 6 eves oviskoromtol szerelmes voltam egy fiuba. Egesz nyolcadikig. Sajnos csak idonkent viszonozta... Tul nagy nocsabasz volt. Na aztan szakkozep 9.es koromban megismertem jelenlegi parom. Lassan 10eve leszunk egyutt. :D hat en ilyen huseges tipus vagyok. :D ki tudja egy 3 eves mit erez. Bar egy nap alatt?
2016. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az első szerelmem 6 évesen volt,elég sokáig tartott :)Sajnos nem viszonozta, de eljött a szülinapomra és kaptam tőle egy macit, amit nagy becsben tartottam, még most is megvan otthon anyukáméknál, jó érzéseket ébreszt bennem :D

Szóval nekem ovis koromban nem volt szerelmem, de 2 barátnőm is beszámolt róla, hogy nekik volt. Nem tudom mennyire volt komoly, de még most is emlékeznek azokra a fiúkra, szóval nem csak futó kaland volt...

2016. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!