Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos körüli anyatejes...

2 hónapos körüli anyatejes babátok mennyit pukizik, illetve fáj neki?

Figyelt kérdés
Nem mintha számolnám, de szerintem az enyém sokszor. Nem tudom, hogy az infacol, mecsek baby okozná, vagy amit eszem. Lányom a nagyobbaknál sír, elvörösödik, erőlködik. Sok meg csak kicsusszan. Éjszaka csak nyög, nem riad fel, de nappal nem tud jót pihenni így...
2016. szept. 20. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
7 hetes a lányom. Múlthétig szinte minden evésnél kakilt. Rengeteget pukizott, sokszor kínozta is. Pár napja viszont naponta csak 1 kaki van, vagy egy sincs. Puki is kevesebb. Nem igazán tudom az okát, gyorsabban is végez az evéssel, mint eddig, lehet hogy ezért kevesebb levegőt nyel. Viszont rengeteget csuklik, szinte minden evés után. Ő nem kap Infacolt (az első pár napban adtam neki a kórházban, meg itthon pár napig). Teát sem kap, cumija sincs, cumisüvegből sem tud inni, csak cicis.
2016. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én babám is csak anyatejes, nincs cumi, cumisüveg. A teát cukor nélkül kapja fecskendőből napi 5-20 ml-t. Erre azért volt szükség, mert nem kakált, ha igen, csak kínok közt, vagy szélcső segítségével. Az infacol jónak tűnik, de lehet már növi is kifelé a hasfájást, már nem feszíti úgy magát...
2016. szept. 20. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
BioGaia cseppeket is érdemes megpróbálni, az én fiam kb 3 hós koráig egy igazi szélgép volt, az elején nagyon sokat kínlódtunk, nekünk a BioGaia, a nagyonnagyon alapos büfiztetés, pocaksimogatás vált be (anyatej+tápszerkiegészítéses volt, nem tudom ez mennyit jelent, végülis nem a tejtől/tápszertől, hanem a lenyelt levegőtől fáj a hasuk)
2016. szept. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb ilyen idősen vettem babámnak Mecsek teát, előtte kipróbáltam. Nem ajánlom, mert egész nap gázt termeltem, a beleim egész nap mozogtak, és fájt tőle a hasam. Babának utána nem is adtam belőle. BioGaia nekünk is bejött. És persze a tornáztatás is.
2016. szept. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!