Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyapjú külsőhöz milyen éjszaka...

Gyapjú külsőhöz milyen éjszakai viselet?

Figyelt kérdés

Most jön majd a gyapink. Még nem tudom, mit is adjak ruhának éjjelre a 4 hósomnak, hogy ne fàzzon meg kilógó derékkal. Fölé mehet rugi? Vagy hálózsák? Leírnátok, mit adtok rá?

Köszönöm ;)


2016. szept. 22. 12:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen gyapjú pelenkáról beszélek. Bocsánat :D
2016. szept. 22. 12:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit magadra! Ha jön a hideg be kell fűteni a lakást. Az újszülötteknek szoktak ajánlani +1 réteget. 4 hós babának nem igazán. Vagy ha hideg van nálatok adjál rá egy rövid ujjú bodyteg rugdalozót ez a legegyszerűbb egy ilyen idős babának. Adhatsz rá pólót is meg nadrágot. Vagy hosszú ujjú body egy nadrággal.
2016. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De minek a gyapjú pelenka? az meleg a gyapjú.
2016. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az a gyapjú pelenka? Nem értem a kérdésedet! Miért lóg ki a dereka a négy hónaposnak?
2016. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a pólóból lógna ki a dereka ha nadrággal adna rá.

De a gyapjú pelenkát én se értem.

A gyapjú dolgok alapjáraton vastagak. A babáknak és gyerekeknek pedig pamut kell ami jól szivja a nedvességet. A gyapjú ha olyan amilyenre én gondolok meleg és nem jó.

2016. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Értetlenkedőknek Google a barátunk:

[link]


Kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, mert sosem használtam ilyet. De ha eddig hálózsákot használtatok, akkor gondolom ezután is jó lesz. Napközben mit fogsz rá adni?

2016. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta megkaptam a választ, hogy mehet a pizsi meg hàlózsàk is gyapjú fölé :) nap közben PUL pelenka külsőt használok
2016. szept. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!