Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit fizessek a babyszitter...

Mennyit fizessek a babyszitternek? Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Bp-en lakunk, és ajánlás alapján szeretnék felkérni egy szülésznőt 7 hós kislányom mellé. Heti 1 alkalom, 4-5 óra lenne. De fogalmam sincs mennyit ajánlhatnék neki, ami reális.
2016. szept. 22. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő mondjon fizetési igényt. Nagy a szórás, így inkább abból indulnék ki, hogy ő mennyit kér.

A versenyszférában is kérnek fizetési igényt, ha jelentkezel egy állásra.

2016. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Szülésznőt.....???
2016. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

A bébiszitterkedés egy szolgáltatás. Nem te mondod meg, hogy mennyit fogsz fizetni, hanem a szitter mondja meg, hogy neki mi az ára. Aztán megkeresed azt a bébiszittert, akinek olyan ára van, amilyet te ki tudsz/akarsz fizetni.

A játszóházban se te mondod meg, hogy mennyit fogsz adni egy óráért....

2016. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja oké, köszi, úgy értettem mennyi lehet reális úgy nagyon nagyjából napjainkban. korábban én a csecsemőgondozói suli mellett szitteltem csak azóta eltelt pár év, és valóban én mondtam meg anno.
2016. szept. 22. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

900-1300 Ft között bármi. De egyéni a dolog, én tényleg elsőnek tőle kérdezném meg, hogy mennyit kér és nem hagynám, hogy visszakérdezzen, hogy miért, te mennyire gondoltál?


A szülésznőség itt annyiból kevés, hogy ők a születést, várandósságot ismerik mélyebben, meg pár napos csecsemőket. Szakmai kompetenciája már nincs (veled ellentétben!) a 7 hónapos korosztályhoz, tehát ennyi erővel könyvelő is lehetne. Az áron ez biztos, hogy nem emel.

Sőt, mivel egy szülésznőt bármikor riaszthatnak, nem annyira stabilan lehet számítani rá.

Egy "sima" bébiszitternek tervezhetőbbek a napjai, ott maximum betegség, vagy hirtelen családi probléma jöhet közbe, de ezek szerencsére ritkábbak.

2016. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 800-1000 Ft-os órabér a gyakori.
2016. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Pesten, szakképzett szitter 1500-2000 körül mozog az óradíj.
2016. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
800 - 2000 Ft-ig mozognak általában. Mi eleinte egy gyermekre 1000 Ft-ot fizettünk óránként, majd két gyermekre 1700 Ft-ot.
2016. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!