Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 36. Hétre született babátok...

36. Hétre született babátok mennyivel született, lett valami baja, hány nap után mentetek haza?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2800 gr és 47 centi volt mikor megszületett, teljesen egészséges és a 3. napon jöhettünk haza a kórházból. A születéskori vizsgálat is, az apgar érték tökéletes volt. Fejlődésében semmi nem tért el a normálistól. Talán annyi, hogy kicsit lustább, gyengébb volt az elején, nem akart egyáltalán szopizni így amíg tudtam fejni neki addig anyatejet kapott 5-6 hétig utána pedig tápszert. De ez sem befolyásolta semmiben. Most egy örökmozgó akaratos dackorszakos 21 hónapos kisfiú.
2016. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
35. hétre szuletett 3200grammal. Nem, nem lett elszamolva. Légzési problémái voltak, egy napra inkubátorba került. Generalizaltan hipotón volt, ezért hordtam terápiára. Szepen szopott, azzal nem volt gond. Szerintem ha 1 hetet kibír még ,akkor semmi baj nem lett volna, pedig en kaptam tudőerlelot is.
2016. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igaz az én kisfiam 35.hétre született 2700grammal és 48 cm-el,amikor megszületett nem vett levegőt, így oxigént kapott és antibiotikumot a toxémiám miatt.9 nap után mentünk haza addig külön voltunk .9 hónapos nagyon szépen fejlődik nincs vele semmi probléma .
2016. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!