Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan nagy méretű...

Létezik olyan nagy méretű cumi, amit teljesen (! ) nem tud bekapni a baba?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiam tegnap rájött, hogy a cumija (szinte egészben) befér a szájába. Korának megfelelő AVENT cumit használunk. Leszoktatni még nem szeretném, inkább próbálkoznánk mással. Tudtok olyat, aminek a kívül maradó része van olyan nagy, hogy véletlenül se férjen a szájába? Ha nem, akkor sajnos marad a cumielhagyás. Köszönöm!
2016. szept. 23. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor meg csak a kerdest lattam, akkor epp az aventet akartam ajanlani. Az en fiam is ezt hasznalja, es ahogy a boltban korulneztem, szerintem ez a legnagyobb meretu (marmint ugye nem a cumi resze, hanem maga a muanyag). De meg ha talaltok is olyat, aminek a muanyagja nagyobb, a cumi resze masmilyen lesz. Ennyi idos gyerkoc nem hiszem, hogy csak ugy elfogad egy masmilyen alakut. De hatha lesz valakinek valami jo otlete.
2016. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Naiv kérdés: miért baj ez? Teljesen nem tudja bekapni, így nem tudja hátrébb tolni. Lenyelni végképp nem tudja, a torkáig se tud lemenni. Nem tudja eltorlaszolni a levegő útját.

Kisfiam is játszott így vele (TommeeTippee-vel), semmi baja nem lett.

2016. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Sajnos majdnem teljesen be tudja venni, csak a műanyag széle látszik ki. Irigylem a nyugalmadat, engem viszont nagyon zavar.
2016. szept. 23. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasonlítsd össze akkor egy TommeeTippee-vel az Aventet, lehet nagyobb a TT.

Nem vagyon túl laza anyuka. Ha veszélyes valami, nem szoktam hagyni.

Nem tűnt veszélyesnek, amit az én fiam csinált vele, nem fért teljesen a szájába, nem is próbálta lenyomni. Forgatta, rágta, harapdálta, de nem próbálta megfojtani magát vele.

2016. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Air változatot használta, az nagyobb, mint a Fun vagy a Night.
2016. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Mamnak van egy nagy muanyag fajtaja
2016. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg a Mam air-t, az elèg nagy.

Az èn fiam ilyen idősen már èrtette a 'nem'-et.

Ha egèszben bekapja vedd el, ès monnd hogy nem szabad. Èrteni fogja, pár alkalom után. Nálunk a cumi nem játèkszer, vagy rágóka, csak megnyugtatásra, vagy elalvásra szolgál. (16 hónapos, ha hagynám ő is szórakozna vele... )

2016. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Baratnom kisfia konkretan betomte az egesz cumit a szajaba.meg el.lenyelni,megfullasztani magat nemtudja.minden valamire valo cumo,muanyag peremen vannak lyukak.azok tudtom szerint eppen erre is szolgalnak.szerintem siman szolj ra,hogy nem szabad.vedd el tole ilyenkor.

Nekem mar nagyobbak a nagyok,nem emlekszem,hogy igy tomtek volna a cumit.nem is hagytam,hogy cumival jatszanak egesz nap.

Baratnom esete meg nekem is durva volt.de talan 2-3 hetig csinalta a gyerkoc,aztan abbahagyta.

2016. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az exem fia is ezt csinálta, 3 evsen egész nap az egész cumit tömködte a szájába gusztustalan volt még nézni is. őket nem zavarta… De lenyelni nem tudja, az úgy van kialakítva.
2016. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!