Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálta ezt a 3 honapos...

Miért csinálta ezt a 3 honapos babám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Furcsàt csinàlt ma a kisfiam. Szoval fürdetés után nagyon nézett engem aztàn a lábait megfeszitette és ugy nézett ràm. Közben az arca belevörösödött. Most vàgattam le a hajam azt mondja a párom nem ismert meg. Miutan felvettem büfizett. Na mondom biztos ez volt a gond. De mikor letettem ujra kezdte. Aztàn etet3s most édesen alszik. Valami érzelem nyilvànyitàs ez?
2016. szept. 23. 21:24
 1/9 A kérdező kommentje:

Most olvasgatok posztokat az epilepszàt irjàk le igy.

Nagyon mereven nézett engem. Pàr màsodpercig majd elmult ujrakezdte

2016. szept. 23. 21:44
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

...


[link]


...


Biztos epilepsziàs...

2016. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Egy három hónapos az idegenekre se szokott különösebb csodálkozással reagálni. Lehet csak véletlen volt, amit a babád csinált, próbálgatta az izmait.

Ha megismétlődne, próbáld felvenni, aztán kérj neurológia beutalót és mutasd meg az orvosnak. Az epilepsziás roham nagyon sokféle lehet.

2016. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Jézusom, ilyen baromságot, hogy epilepsziás, nehogy már a neten teleírt hülyeségekből állapítsd meg, mi a baja. Lehet, csak beszorult neki kicsit a levegő, vagy fájt a pocija és pukiznia kellett, de az is lehet, hogy csak felfedezte a lábait és próbálgatja, gyakorolja, hogy mire is tudja használni. Az erőlködéstől simán bevörösödhetett. Nem szabad mindent túlgondolni, mert az első év végére bele fogsz hülyülni. Ha baj lett volna, úgyis sír, de akkor sem szabad megijedni. A rövidebb hajad miatt meg ne aggódj, megismer.
2016. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Én ilyen vagyok mondent tulgondolok. Remélem ilyet nem csinàl többet. Miutan megettetem nem csinàlta. Lehet éhes volt meg a büfi
2016. szept. 23. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
szerintem kaka lett volna, csak mégsem jött.
2016. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Elég sok mindent fog még csinálni a babád, amibe a legkülönfélébb betegségeket lehet bemagyarázni, de próbálj nem ráparázni, hanem élvezni a babázást! Sokat próbálgatják a testüket, hangjukat, de ezek teljesen normálisak.
2016. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Snorri ***** válasza:
60%
Az én kisfiam rendszeresen csinálta ezt. Megfeszítette magát, olyan volt, mintha halálra rémült volna, elvörösödött, mintha nem kapott volna levegőt. Először én is nagyon megijedtem, de csak annyi volt, hogy büfizett, és az feljött neki az orrába, vagy nem egészen oda. (nem tudom pontosan hogy írjam le.) Onnan jöttem rá, hogy egyszer kijött az orrán a tápszer. Kinőtte. :)
2016. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jo reggelt. Hajnalban megint elkezdte. Aztan felvettem abbamaradt. Én is az orràra tippelek most màr mert picit folyik neki. Érdekes hát ilyet nem láttam még babátol. Megvallom 3. Baba nekem de mindig vagy a kaki pelus téma vagy most ez. Ujdonsàg még a 3 babànal is
2016. szept. 24. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!