Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szobában alszunk. Bekapcso...

Egy szobában alszunk. Bekapcsolhatom a tv-t ha alszik?

Figyelt kérdés
Mennyire zavarhatja az alvásban?Esetleg hang nélkül megy a tv,úgy lehet?
2016. szept. 24. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A fény villódzása is zavarhatja. Vagy őt tedd másik szobába, vagy a TV_t.
2016. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Enyimeket sosem zavarta.

Egy ideje nem nezunk egyaltalan tv-t.viszont telefonon szoktuk nezni a hiradot este.a pici most meg velunk alszik.nem zavarja.de egy eve atmenetileg egy szobaban voltunk minden felujitas miatt.akkor a nagyok 8es 6 evesek voltak.oket sem zavarta.

Szerintem egy gyerek ha alszik,akkor bizony alszik es kesz.lehet mellette beszelgetni is siman.

Mennyi idos?

2016. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Mi egy 32 nm-es lakásba lakunk szóval elég nehéz lett volna kikerülni hogy ne menjen a Tv. A kisfiamat abszolút nem zavarja, de a kiságyon ott van a rácsvédő így a fény nem igazán éri. A hang pedig tényleg nem zavarja.
2016. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
én este úgy altatom a picit, hogy közben férjemmel tv-zünk. őt nem zavarja, nagy szoba, ágya a tv mögött van jóval, nem világít oda, csak a hang van, de mivel így alszik el, nem zavarja. ha azután kapcsolnánk be, hogy elaludt, akkor biztos felébredne rá
2016. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Az én gyerekeimet sem zavarta sosem a tv fénye, simán aludtak tőle.
2016. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Jobb lenne ha inkább énekelnél amíg alszik. Lehet hogy nem ébred föl, de kár tv-re kódolni az agyát egy pici gyereknek. Az álmaiba pedig nem látsz bele. Én annak sem örülök ha a 10 éves gyerekem a nagymamánál tv melett alszik!
2016. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az Off-ért. De ahhoz képest, hogy itt senkinek nincs a lakásba TV-je mert persze az ördögtől származik és Úristeeeen ha még nézi is gyerek, jó sokan vagytok akiknél lám!!! Van TV és még a gyerek arra is alszik :D

Bocsi de muszáj volt leírnom. Talán van még itt valaki aki hozzám hasonlóan ezt észre vette;)


Nagy ritkán aludt tv-re, mert velünk volt picinek a szobánkban de sosem zavarta!! Mindig jól aludt s alszik.

De rég nem alszik tv mellett!! Nem is akarom. Legutóbb akkor aludt el amikor ment az EB döntő és a nappaliba elaludt köztünk mikor mi nagyba szurkoltunk a párommal :)

2016. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!