Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek túlreagáltam?

Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Anyukámékhoz jöttünk és náluk derült ki, hogy a testvérem beteg. 11 hónapos a kisfiam és többször volt már beteg, nekem nagyon nem tetszett, hogy nem szóltak, a tesóm és anyukám is még velem flegmáztak. Szerintetek kinek van igaza?
2016. szept. 24. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát én elég mérges lettem volna.


Nekem 4,5 hónapos a kisfiam és alap hogy szólnak ha valami influenza van otthon, de még a barátok is.


Igazad van.

2016. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem reagáltad túl. Anyukád felelősségteljeseb is lehetne az unokája egészségével kapcsolatban.
2016. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ. Speckó ha allergiàs kiütései vannak, akkor tök mindegy. Ha nàthàs akkor megint tök mindegy.

De ha egy jó kis hànyós hasmenést osztogat na arra én is beràgtam volna.

2016. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kettes, miért lenne mindegy ha náthás vagy kiütéses? Például én nem vinném a babám olyan közegbe, anyit jogosan elvárok a családtól hogy szóljanak ha valaki beteg. Nem mindegy azért ha a baba elkap valamit.
2016. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*hármast akartam írni
2016. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem illik szólni, ha valaki beteg, mert ilyen esetben én sem vinném el a babám, illetve beteg vendéget se fogadnék.
2016. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az a betegseg? Nagyon nem mindegy.
2016. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha fertőző akkor marhára kiakadnek. Persze vigyük csak, de utana nem ő szenved otthon a gyerekkel aki ejjel nem alszik, lázas, orrszi porszi meg minden nyalánkság, arról a szegény pici rol nem beszélve aki meg meg jobban szenved!
2016. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a testvéred betegsége?
2016. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kettes, miért lenne mindegy ha náthás vagy kiütéses? Például én nem vinném a babám olyan közegbe, anyit jogosan elvárok a családtól hogy szóljanak ha valaki beteg. Nem mindegy azért ha a baba elkap valamit.


Azért okoska,mert az allergiàs kiütés nem fertőz

ahogy szàmtalan betegség van, ami szintén nem fertőző.


Mondjuk ha a te gyereked elkap egy allergiàs kiütést szólj màr légyszi, osztoznék a nobel- dìjon.


Azért túlfélteni sem kell a gyereket. Persze direktbe fertőző betegek közé nem kell vinni, de egy séta közben kb ugyanúgy elkaphatja a .... bàrmit

2016. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!