Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt mar valakinek közületek...

Volt mar valakinek közületek peg perego tatamia szeke? Ha igen, mi volt a pozitivuma es negativuma?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az van. Nagyon szeretjük. Puha az ülése, könnyen lehet takarítani. Az ülőrész több fokozatban dönthető és a magasságát is lehet állítani. A hinta funkció is szuper, az én fiam nagyon szerette. Könnyen mozgatható. Csak egy negatívumot tudok mondani ha az egyáltalán annak számít. A felső tálca nagyon könnyen levehető és az én kisfiam azt szokta dobálni. De ez lehet gyerektől is függ :D
2016. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lassan 3 éve használja a fiam. Nagyon szereti, még mindig. Nem tudok negatívumot írni, az összes babakelengyés dolog közül, ez érte meg a legjobban, semmi se volt ennyire kihasználva.
2016. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt! Angol oldalon azt olvastam hogy valahova becsipte a babäk ujjat (talan hintaresz) , meg hogy messze van a talca es szük az ülese nagyobb babanak... ti erröl mit gondoltok?
2016. szept. 25. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól én is féltem régen nehogy becsípje az ujját. De sosem történt ilyen. Az én kisfiam 1 éves múlt de még teljesen jó neki. Az előző válaszoló azt írta, hogy 3 évig használták akkor gondolom nekik is sokáig jó volt. Lehet egy extra dundi baba nem fér már egy idő után bele, de ha normális testalkatú akkor biztosan jó lesz sokáig.
2016. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!