Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni?

Miért nem akar enni?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapos babám reggel egyszerűen nem akar enni.Éjszaka 2 és 3 óra között eszik még egyet és reggel akar enni.Próbálok igeny szerint etetni, nem tagaszkodom a 3 óránkénti etetéshez, de hogy ma reggel fél 10- kor, 7 órával az előző etetés után nem éhes ezt nem tudom elhinni.Napközben meg van amikor már 2 és fél óra után sír, hogy éhes.


Szerintetek mi lehet a gond?


Egyébként tápszeres baba, a kajcsiknál is nagyon változatosan eszik, van hogy csak 70 milit eszik, majd 120-at.


A válaszokat nagyon köszönöm!



2016. szept. 30. 10:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a második mondatban a "nem" lemaradt ☺
2016. szept. 30. 10:11
 2/7 nünü87 ***** válasza:
Nem hön véletlenül a foga. Nekem akkor volt ilyen ha már nagyon kínozta a foga de utána helyre állt.
2016. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az tény és való hogy már vagy 2 hete nyáladzik és nyálbubikat fúj, de én nem látnám hogy jönne a fogacskája.
2016. szept. 30. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves és valahogy a reggeli mennyisége mindig is egy vicc volt. Már 3 féle rendes reggelit is próbáltam adni neki de összesen 120 ml tápszer kell neki reggelre meg pár falat rendes reggeli, ennyi. (Ebédre meg 300 g főzelék... ) amúgy 3 hónaposan se evett túl sokat reggel a többi étkezéshez képest. Pedig nem evett éjjel.
2016. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd rá, kínáld meg bizonyos időközönként , amikor mar éhes lehet, de ha nem kéri ne erőltesd. Ha meg napközben többször kéri akkor adj neki. Bízz a gyermekedben, jelezni fogja hogy ha éhes. Es azon se aggódj hogy mikor mennyit eszik, egyszer többet egyszer kevesebbet. Kisfiam 21 hónapos , az esti kakaó ivás ami ugye előtte a tapszer volt nagyon hektikus a mai napig. Van hogy megiszik 2,5-3 de itt van hogy csak pár kortyot. Ez van, annyit kivan es az évessel is így volt mindig. Rá hagytam , volt hogy ebédre 2-3 kanál főzeléket evett, aztán viszont uzsonnànál bepotolta. Amíg fejlődik szépen , gyarapszik addig ne aggódj. :)
2016. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Négy hónapos kor körül visszább veszik a kaját a babák, teljesen függetlenül, hogy anyatejes vagy tápszeres, keress rá nyugodtan itt is, vagy a gugliban, pl:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2016. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Próbálok akkor nem ráparázni ☺ közben megvolt a következő etetés 115 milit simán megevett a fiatalember ☺
2016. szept. 30. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!