Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy az 5.5 hós...

Az normális, hogy az 5.5 hós babámnak még mindig pattanásos a szája körül? Mikorra fog elmúlni?

Figyelt kérdés
(Anyatejesek vagyunk)
2010. ápr. 24. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem lesz anyatejes, akkor múlik el, ugyanis a te hormonjaid okozzák.
2010. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem normális, én sok anyatejes babát láttam már és egynek sem volt pattanásos a bőre. Az anyai hormonok pedig kiürülnek pár hetesen a babából.
2010. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz, mert amíg szopik, addig jelen lesznek az anyai hormonok a baba szervezetében.Ez egyértelmű!

A barátnőm lánya 6 hónapos és az anyai hormonok miatt lett tiszta pattanás a feje búbja a babának, bőrgyógyászilag bizonyítottan.

első válaszoló

2010. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én babámnak az egész pofija anyatej-kiütéses lett... ezek szerint csak akkor fog ez elmúlni, amikor már nem fog szopizni? A hozzátáplálás sem fog segíteni?

Na és most, hogy jön a jó idő, mehetünk napra? Nem fog "beleégni" a bőrébe, nem marad heges?

2010. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor már hozzátáplálsz, akkor már enyhül majd, mivel már nem egész nap szopizik a baba. A nap pedig inkább jó hatással van rá, hamarabb gyógyul.
2010. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!