Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond ha egyszerre több cumija...

Gond ha egyszerre több cumija van?

Figyelt kérdés
Több cumija van a babának egyszerre és nem ugyanolyan fajta. Babydream es Mam . Nem gond ha mindketttőtt használja,arra célzom ,hogy más alakuak és ez nem gond a fogainak stb.?
2016. szept. 30. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet később gond lesz de nem biztos. Az én lányomnak 3 cumija van. A cseresznye cumit hajlandó csak szopizni.

A fiam is csak azt. Tehát formától márkától eltekintve mindegy milyen cumi.

Ha majd sokat cumizik figyeld a fogait ha deformálódnak akkor nincs más lehetőség mint elvenni.

2016. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy :)

1 eves kor után akármilyen cumi is gond lesz a fogainak, olyankor érdemes elvenni

2016. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Gond. A mi fiunk úgy nőtt fel hogy nem kapott cumit. Nagyon nyugodt gyerek volt . Sose sírt emiatt, nem ébredt fel hogy kiesett a szájából a cumi. Szerintünk csak szokatás, elkapatás a cumi.'
2016. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, nekünk is van avent meg babydream, bar ezek hasonlóak pont amik vannak
2016. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kell cumi egyáltalán? Én nem adtam és nem hiányzott?
2021. szept. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!