Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Botond vagy Ármin?

Botond vagy Ármin?

Figyelt kérdés
A két név között nem tudunk választani születendő kisfiunknak. Nekem az Ármin sokáig tetszett de sokan leszólták, hogy nőies, nem akarok koszúrni a gyerekemmel és olyan nevet adni ami feminim. A másik név ami tetszik a Botond, mindkettő megy a vezetéknévhez, mit gondoltok?

2016. szept. 30. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Az Arminrol sokaig en is azt hittem, hogy noi nev.
2016. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Armin.
2016. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Spec nekem egyik sem tetszik. Az Ármin valoban noies hangzasu, szamomra a Botond megy olyan eroszakos vagy, hogy mondjam. De ha a ketto kozul mindenkepp kellene inkabb a Botika😬
2016. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Én a Botondot is kiszúrásnak élném meg, mert (nekem) csúnya. Sajnos ugye a babától meg nem tudod megkérdezni, hogy mi tetszene neki :/
2016. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Én ismerek Ármin babát. Nekem tetszik a név, és soha nem gondoltam hogy lány lenne a viselője. Attól hogy lágy, még nem nőies. De a Botond tényleg nem lágy, viszont csúnya is...
2016. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a Botond valahogy nem tetszik, de attól még szép név. Inkább az Ármint választanám, tetszik az, hogy lágy hangzású, gyengédséget sugall, viszont emelett valljuk be, nem túl férfias, kissé átmegy nőiesbe, valahogy ha a kettő közül kellene döntenem, mindennek dacára az Ármint választanám. Ha nektek tetszik akkor válasszátok nyugodtan akármelyiket, szerintem egyikkel sem fogtok kiszúrni a gyerketekkel, abszolút vállalható. Vannak sokkal érdekesebb, már-már megbotránkoztató nevek is gyerekeknek.
2016. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
A kettő közül nekem a Botond ttszik.
2016. szept. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Ármin.


A másik szerintem kifejezetten csúnya név.

2016. okt. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
Botond. Szerintem szép név. Az Ármin számomra is nőies hangzású.
2016. okt. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Az életben eszembe nem jutott hogy az Ármin nőies lenne.. a Botond viszont felénk tucatnév lett. Botond, Zalán és Bence szinte minden mostanában született kisfiú. Ármint adnám, szerintem szép és egyértelmű hogy férfi név, nem női.
2016. okt. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!