Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsi nagyon fontos...

A babakocsi nagyon fontos kellék vagy egy jó babahordozó felér vele, főleg a kezdetekben?

Figyelt kérdés
Nem vettünk még babakocsit de nemis találom olyan létszükségletnek mint a babihordozot, ami nekem sokkal hasznosabbnak tünik, ebben is lehet levegoztetni a babát
2016. okt. 4. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Hogyan setalsz babahordozoval?
2016. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
5 egész perc után konkrétan lefog szakadni a karod. Mindenhova autóval terveztek menni? Sétálva nem mentek sehova? Mindig lesz aki kísérgessen? Mert el nem tudom képzelni hogy babahordozóval a karodon, pelenkázótáskával a válladon nekiindulsz egyet sétálni az X kg-os gyerekkel.
2016. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Babahordozó alatt kendőt, mei-tai-t, csatost stb értesz? Ha igen, akkor elég lehet, ez az életviteletektől függ. Nekünk nem elég. Főleg ha egész napos programra megyünk.
2016. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Babahordozó alatt te a kendőre vagy egyéb ilyen hordozók eszközre gondolsz vagy a kocsiba beköthető hordozóra?

Sokan mondják, hogy elég egy kendő nekik. Nekem nem lett volna elég. Én minden nap órákat sétáltam a fiunkkal és nekem fájt volna a hátam annyi cipeléstől, ráadásul nekem az nem igazi levegőztetés, ahol rám van kötve a gyerek nonstop, arról nem is beszélve, hogy bevásárolni is mi babakocsival mentünk, minden belefért, kézben nem cipeltem volna. De ez az adott elethelyzettől, szokásoktól függ.

2016. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a babakocsi fontos.

Sokat szoktunk sétálni a friss levegőn, megyünk csavarogni, bevásárolni, a nagyobb gyerekek is igénylik, hogy kimozduljunk.

A babahordozót akkor használtuk, ha busszal mentünk, ott egyszerűbb (biztosan elfér, sok buszon sportkocsival sem tudsz utazni, nem hogy rendessel), de amikor tehettem, akkor babakocsit vittem.

Szerintem a babának is kényelmesebb, mert mikor nagyobb volt, nagyon ficergett fél óra után a kenguruban is.

2016. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nos.ha a hordozora gondolsz,akkor mindenkepp kell babakocsi is.ahogy elottem irtak,nehez a gyerekkel egyutt.nekem az autoig is eppen eleg elcipelnem,ha apa nem jon velunk.sokszor inkabb viszem a vazat is es eltolom,meg ha azutan mar nem is veszem elo.

Ha a kendore gondolsz hordozo alatt,akkor is a sulyt emelnem ki.a 6hosom 9,5kilo,epp minap mentem busszal,es kenguruban vittem....hat.megbantam.mar az indulas utan 10percel.jo,lehet egy kendo vagy hasonlo szuper talalmany kenyelmesebb,de nem hiszem,hogy annyira jo setalni vele,es hat azert a gyereknek is csak jobb ha vizszintesen fekszik,plusz jon a tel es azert egy mozes jobban vedi az idojarastol,pl szeltol...nem?

Vagy csak En vagyok ilyen szuk latokoru?

Nyaron a nagy melegben...En is izzados vagyok,a pici is az.....gyorsan osszesulnenk,es biztosan nem elveznenk a setat....

Mindenkeppen vegyetek babakocsit...szerintem.

2016. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Cybex Aton babahordozot vettünk szerintem nagyon kényelmes
2016. okt. 4. 15:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, kényelmes. A gyereknek mindenképp. Én azt mondom fogtok ti még babakocsit venni.
2016. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem surun fogtok ezzel levegozni;)

Max. ha kiteszed a teraszra vagy egy baromi izmos ferjed van.

2016. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Hogy fogtok sétálni? Viszed a kezedben a hordozót? Vagy hogyan? Azt tudod, hogy folyamatosan huzamos ideig nem is egészséges a babának ebben ulni? El nem tudom képzelni, hogy szerinted hogyan kivitelezhető ezzel az élet.
2016. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!