Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves lanyomat hogyan oltozte...

1 eves lanyomat hogyan oltoztessem osszel es majd telen?

Figyelt kérdés

Meg nem jar, csak kapaszkodva megyeget.

Van egy cipoje de nem tudom bele tenni a labat mert olyan kis lagy es hajlekony a labfeje hogy kibicsakolna ha raadnam. Ilyenkor milyen fipot adjak ra? A mamuszt lerugta seta kozben.

A masik kerdesem, hogy 1 eves gyereknek mar tenyleg nem eri meg venni a babakocsihoz labzsakot? Abc desig cobrank van es a takaro eleg hulyen all rajta, allandoan lerugja es leesik.

Koszonom ha valaki valaszol!


2016. okt. 5. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én Ketteském, most lett egy éves. Én rá adok cipőt. Ő is lerugja, de most már kezdi megszokni. Ha nem viseli el egyáltalán adj rá ilyen zoknis cipőt. Nem tudom jobban megfogalmazni, nálunk a Nagynak volt, az alja bőr, de a teteje majdnem a sípcsont közepéig zokni. Na azt nem bírta leszedni. De az is csak addig jó, amíg nem jár.

Lábzsákot én egyiknél sem használtam. Nekem ABC Design 3 Tec-em van. Most pl. úgy voltunk kint a Kicsivel sétálni,hogy hosszú body, rajta egy vékonyabb pulcsi, egy bélelt, vastagabb kardigán, harisnya, nadrág, cipő és egy plüss pléd.

2016. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Elso hozzaszolo, en -10 fokban adok harisnyat plusz nadragot plusz vastagabb pled ??

Minek dunsztolod igy be ? Aztan meg csodalkozol, hogy nulla immunrendszere lesz!

0 fokban mit adsz ra, ket harisnyat ?

2016. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok! Mínusz 10 fokban nem igazán viszem ki, legfeljebb kétszer 15 percre. Azért nem mindegy,hogy egy egy éves, kevesebbet mozgó gyerekről, vagy egy 4 éves szaladgálóról van szó.

De ha már kérdeztél. Mínusz 10 fokban az EGY ÉVES, babakocsiban ÜLŐ gyerekemet harisnyában és overálban viszem, vittem ki. Illetve sapka, sál és vastagabb cipő. Mínusz tíz fokban a farmerem alá harisnyát vagy leggingset veszek egy hosszabb sétára, pedig én mozgok. A gyerek meg a kocsiban ül. A Nagyot is anno kb. így öltöztettem. Nem volt dunsztolva, és köszöni szépen egy évben kb. kétszer beteg.

2016. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a babakocsihoz van lábzsák, szintén 1 évesem van (szintén még nem jár), szerintem fogjuk még használni a télen. Igaz, nem vastag, bundás, inkább csak szélfogó.

Azért nem szokták ajánlani, mert könnyen sáros lesz egy ki-be járó gyerektől, de ez elkerülhető, ha lecsatolható aljút veszel.

Nekünk is problémás a cipőviselet, lerúgja, ma frottír harisnyában vittem ki (kantáros szoknyával, felül polár + széldzseki, sapka), így nem volt baj, hogy 10 percen belül leszedte a kocsiciopot.

2016. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!