Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is hámlott az egy...

Másnak is hámlott az egy hetes babája teste?

Figyelt kérdés
Amikor volt nálunk a gyerekorvos, azt mondta, hogy ez szárazabb bőrű újszülötteknél normális, de kicsit ijesztő látni...kíváncsi vagyok, más is tapasztalt-e ilyet.
2016. okt. 5. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem normális, erre van az olaj.

Ahogy neked se jó, ha húzódik a bőröd a szárazságtól, neki végképp.

2016. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Persze, minden este fürdés jól bekentem
2016. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Fiamnak a kéz- és lábfeje hámlott, hiába kentem hipp-es testápolóval. Kapott gyógyszertári bőrpuhítót, 2 nap múlva gyönyörű puha bőre lett.
2016. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen normális. A fiam vörös hajú, fehér bőrű.nálunk kb 3 hétig tartott,de én is kértem kenőcsöt a dokitól. Most 18 hónapos😊
2016. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Persze, lehamlik az elso bor.

Kenjed.

2016. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Babé testápoló, drága, de nagyon jó, pár nap alatt elmúlt lányomnak a bőrszárazsága, pedig úgy nézett ki néhol, mintha pikkelyes lenne.
2016. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom nem hámlott, de a 3 hónappal idősebb unokatestvére igen.
2016. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! A doktornő azt mondta, hogy fürdés után a fürdetőkrémmel lehet vékonyan bekenni és az segít. Ha nem válik be, kipróbáljuk a Babét, annak a márkának a koszmó elleni samponja bevált anno a lányomnál.
2016. okt. 5. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányom egész teste hamlott, kb 4 hetesen tisztult le teljesen, minden este fürdés után jo sok baba olajjal at kenegettem. Nem szep látvány ... De sok babával elő fordul, kifejezetten túlhordott babák eseteben.
2016. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!