Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz a szeme a babámnak?

Rossz a szeme a babámnak?

Figyelt kérdés
6 hetes babám nem figyel semmire és senkire csak bámul az orvos azt mondta vegyek neki színes dolgokat de az sem érdekli ..nektek mikor kezdett el figyelni a babátok?
2016. okt. 5. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

6-7 hetesen kapta meg a játszószőnyegét, ami a feje felett világított. Azt már tuti figyelte.

Miért nem viszed el szemészetre? Szerintem ti is megnyugodnátok, ha szakember nézné meg.

2016. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat hetesen már biztosan. Abkak felè nèzett, a zenèlőforgót is figyelte. A szemembe is nèzett.

Ha a telefon világító kijelzőjèt lassan mozgatod előtte, arra sem figyel fel? Semmivel nem keltetted mèg fel az èrdeklődèsèt? Abszolút cèltalanul nèz?

2016. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Telefont még nem próbáltam . Rám nem néz eddig max ha kétszer nézett rám de az is véletlen volt szerintem. Ha beszélgetek neki egyfolytában mellém néz, meg próbáltam neki színes dolgokat mutogatni ,játékokat de nem néz rájuk ,illetve nem is követ semmi mozgást
2016. okt. 6. 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

Az jutott még eszembe, hogy hirtelen fényre hogy reagál a pici?

2016. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ha pl épp felkell akkor hunyorít de nem tudom hogy még csak a kelési fázistól vagy a fényre reagál de ha ébren van és úgy kapcsolok villanyt akkor nem reagál
2016. okt. 6. 12:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Bár a védőnő már világított a szemébe akkor.hunyorított de az is ébredéskor volt szóval neeem tudom de szemészhez ilyen picinek.is.lehet vinni?
2016. okt. 6. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet. Vannak kimondottan kicsikkel foglalkozó szemészek is.


A fényt úgy nézd, hogy hirtelen fény. Pl. sötét szobában felkapcsolod a fényt.

2016. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt le van írva, hogy mikor mit "kell" tudni a látással kapcsolatban, illetve vizsgálatról is:

[link]


Ha a googleba beírod, hogy csecsemő szemészet, akkor találsz orvost is.

2016. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!