Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 19 en lesz 6 honapos....

Szundi 39 kérdése:

Kisfiam 19 en lesz 6 honapos. Harmadik napja folyamatosan hőemelkedese van . Doki szerint a fogátol. Jart valaki hasonlo cipőben?

Figyelt kérdés
sajnos eleg nyügös is ömlik a nyála minden rág szegenykém.kis inyén semmit nem latni max duzzadt meddig fog ez tartani vajon.Nagyon sajnalom szegenyt.
2016. okt. 8. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos amíg a fogacska ki nem jön nehéz időszak lesz :(

Esetleg Nurofennel nem kenegeted az inyet?

2016. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dentinox fogínygél segíthet.
2016. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szinte az összes fog kibújásánál ebben a cipőben jártunk.

Csak nálunk a hőemelkedésből láz lett és kiderült, hogy mindig valamilyen vírusos fertőzés okozta.

Szóval persze, hőemelkedést okozhat csak és kizárólag a fogzás, de itt már csak egy hajszál a láz, illetve egyéb, más tünetek, amiket meg egy légúti megbetegedés okoz és nem a fogzás.

2016. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van dentinox gélünk de azzal max 3 szor tudom bekenni neki és nurofen szirup amibol kap reggel ha 38 felett mèrunk es este elalvas elott .az a borzaszto hogy semmit nem latni még a fogacskákbol .
2016. okt. 8. 20:22
 5/8 A kérdező kommentje:
alltalaban 37.6 nal nem magasabb popoba ugye abbol -5. a három nap alatt 2 x mertem 38.3 es 38.2 tizedet popoba .
2016. okt. 8. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a fogzás okoz lázat. Ilyenkor gyengül az immunrendszer és könnyebben elkap bármit. Kb az összes eddigi foggal így jártunk, most jön a 16. és 21 hónapos. Szerintem ha más tünet nincs napközben ne adj nurofent csak ha 38,5 fölé megy a láz vagy ha láthatóan nem jól van. Én így szoktam hogy hagyom pár órát lázasnak lenni mert akkor dolgozik a szervezete és a vírusokra úgy sem hat az antibiotikum. Eddig ez működött. Persze folyamatosan mérem ilyenkor a lázat hogy megy e feljebb és ha igen akkor adok neki gyógyszert. Estére mindig kap kúpot mert akkor nem tudom mérni fél óránként hogy mi a helyzet. Mi homlokos érintős lázmérőt használunk.
2016. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem viszont nincs ezzel jó tapasztalatom. Elvittem a gyereket hőemelkedés miatt amikor 5 hónapos volt, az orvos nem látott betegségre utaló jelet, azt mondta talán a foga, az ínye meg van duzzadva. De vigyem egy het múlva vissza, ha mégse jön ki. Hát visszavittem. Megnézte a fülét és vizeletet kellett venni, kiderült, hogy húgyúti fertőzése van. Pár nappal mielőtt betöltötte a 6 hónapot extra nyűgös lett, az már viszont tényleg a foga miatt volt, 1 héten belül át is tört.


Most nem tudom nagyon enyhe hőemelkedése volt miközben mi náthásak vagyunk a férjemmel de neki se orrfolyás, se semmi egyéb.. csak megrágott mindent. Pár nappal később áttört a foga. Az előző 7 nem járt hőemelkedéssel.

2016. okt. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az elmult éjszaka szegény kisfiam fel egy fele borzaszto sirassal ebredt alig tudtam megnyugtatni aztan kicsit massziroztam az inyét akkor abba hagyta nehezen vissza aludt de sokat forgolódott.hat óra utàn ebredt jo kedvű volt néztem a lázát hőemelkedése sem volt még eddig reggelizett is tehát az étvagya is jo .de borzasztoan folyik a nyàla es mindent rág nagy erővel meg làtom ma fel megy e a láza ha igen akkor reggel vissza viszem a doktornohöz. a kis ilye piros es duzzadt alul nagyon .
2016. okt. 9. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!