Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
27 éves leszek 6 éve halt meg apukám így a párommal anyukámhoz költöztünk nagyon jó anyuval a kapcsolatom mindent meg beszélünk anya barátnő kapcsolat. Gondolkozunk baba ügyben. Valahogy én tartok a dologtól hogy anya mit fog szólni hogyan nézne rám már nem a kicsi lányának tartana utána ?? Pedig beszéltünk már róla és semmi rosszat nem mondott . De valahogy bennem mindig van egy olyan hogy akkor már nem olyan lesz semmi
2016. okt. 10. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Konyorgom, majdnem tiz eve felnott vagy... Vagy megsem?

Ideje kulonkoltozni, onallosodni.

2016. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves választ:) mint mondtam édesapám 6 éve meg halt édesanyám egyedül van és nem egészséges!!! Nyilván nem fogom egyedül hagyni öt. Nem oktatást kértem mert senki nem lát bele másnak az életében ki mert és hogyan lakik. Csupán egy kérdésem volt ami nem az hogy hogyan lakjak további szép napot
2016. okt. 10. 09:19
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Hűha...

Mi lehet a baj? Valami a fejedben. :) De komolyan. Ne szórakozz már! Szerintem örülne, hogy neked is lesz gyereked, neki meg unokája! Attól még anyuci kicsi lánya maradsz.

2016. okt. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát biztos, hogy semmi nem lesz olyan, mint volt, ha gyereked lesz. Muszáj lesz jobban felnőnöd. Anyukád valószínűleg örülni fog, ha lesz unokája (hacsak nem egy rigolyás személyiség), ha megrendült az egészsége, akkor lehet, hogy pont azért is, mert még láthatja ezt a szakaszát is az életednek. Viszont nehéz lehet majd, ha két-három irányba kell "szolgálnod", megfelelned (anya-feleség-gyermek), és ellentéteket szülhet, ha együtt lakva még ha legjobb szándékkal is szeretne majd segíteni vagy olyan tanácsot adni, amire új szerepeidben már nem érthetsz egyet te - vagy a párod.
2016. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
szerintem a lehető legjobb lesz, meglátod! Anyukád sokat fog tudni segíteni - legalább ránézni a babára (nem tudom milyen eü problémája van), ha meg többet is tud, akkora segítség tud lenni, ha mondjuk néha elviszi sétálni, meg ilyenek. Ha jó a kapcsolat, remélhetőleg észreveszi, mikor kell a segítség, és mikor nem :) Nyugi, ettől csak még jobb lehet az ilyen anya-lánya kapcsolat. Én 18 éves koromtól külön élek a szüleimtől, teljesen önálló voltam, 33 évesen született az első gyermekem, anyunak is első unokája. Addig sem volt ugyan panasz a kapcsolatunkra, de azóta még jobb lett. Ne tarts tőle, az irigykedőket meg nem kell meghallani :)
2016. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Micibaby, nem kerek az uzeneteidbol. Az undorito meg te vagy. Szanalmas, gyerekes.
2016. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos hogy ilyen emberek vannak mint te. Azért mert te ott hagynád a beteg szülőd az a te dolgot és szegénységi bizonyítványod
2016. okt. 10. 09:53
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm azok válaszát akik kedvesek voltak édesanyám RA beteg autoimmum ízületet arthritis sokszor egy poharat nem.tud fel emeleni annyira fáj a keze.
2016. okt. 10. 09:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem ismersz, ne velem peldalozz. De egy beteg szulo sem indokolja ezt a viselkedest.

Ugy csinalsz, mint egy ismerosom. 41 evesen is a szuloi hazban. Mert betegek a szulei. Csak annyi, ami egy atlag 62 evesnek.

A ferje evek ota koltozni akar. De o nem.

2016. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Hála a jó istennek nem vagyunk egyformák:)

További szép napot :)

2016. okt. 10. 10:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!