Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok küldeni jó fincsi...

Szundi 39 kérdése:

Tudnátok küldeni jó fincsi recepteket?

Figyelt kérdés
Hathónapos babamnak szeretnék főzöcskézni!4 hónapos koratol hozzátáplálom mivel tapszeres az alapokkal alma burgonya répa barack sutotok.ezeket keverve keszitettem neki az ételt neha kapott üvegeset is .Most újítani szeretnek ehez varok otleteket .miből mennyi es hogy! :) neten talaltam par receptet de jol jonne még pár db.
2016. okt. 10. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

itt a végén vannak, a 9.fejezetben, egészen a hozzátáplálás elejétől, korra bontva

[link]



itt is jók vannak, beütöd az életkort és kidob ajánlásokat

(de itt figyelni kell, nem mindig egyezik a recept a korral)

[link]


és segítő táblázat, hogy milyen korban mit ehet

[link]


nekem ezek vannak kimentve :)

2016. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most látom..4 hónaposan még nem is érett az emésztőrendszerük. butaság volt hamar kezdeni, mégha tápszeres is, csak 6 hósan van elég emésztőenzimjük. pláne kapásból 5 félével...? első hónapban 2 féle gyümi és ennyi a norma..
2016. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet nem ártana egy normaflore kúra szegénykének. kérdezz valami fiatal orvost erről.
2016. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem magamtol kezdtem a hozzatáplalast a doki javasolta es termeszetesen fokozatosan kapta kostoltatassal de a normaflore jo otlet es koszonom a hozzaszolasokat!
2016. okt. 10. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!