Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg elkényeztetem, rosszul...

Tényleg elkényeztetem, rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
18 napos a fiam,nem hagyom sírni,van,hogy csak rajtam tud aludni,amikor lehet elalvás után leteszem,de ha sír,hagyom h rajtam aludjon,ha látom,h éhes akkor még adok neki enni,mert azt mondják,hogy még van adva mennyit ehet akkor annál többet nem kaphat,de hagyjam éhezni? És azt vallom,h sírással jelzi,ha valami nem oké,és lehet,h csak a közelségemre vágyik,hiszen 18 napja még bennem volt,érezte minden rezdülésemet,halotta a szívem dobogását,még nem tudja,h már kint van,de azt mondják nekem,hogy hagyni kell sírni,nem baj ha álomba sírja magát,de szerintem ez nem oké,jó volt h pár pillanatig hagytam,míg kimentem pisilni,de aztán fél is vettem,megvigasztaltam.Szerintetek is rosszul csinálom
2016. okt. 10. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Jól csinálod, nagyon picike még.
2016. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem csinálod rosszul.

Én nem is értem, miért kellene hagyni egy ilyen picit sírni. :S

2016. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jol csinálod!! Picike még, neki te jelented a világot. Az enyém harom hónapos de napközben még mindig rajtam alszik, mert csak ugy szeret. Enni meg akkor kap (anyatejes) amikor kéri.
2016. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem te is tudod,hogy jól csinálod. Nem értem miért itt vársz idegenektől megerősítést. Nem hiszem, hogy bárki is azt mondta neked, hogy egy 18 napos babát hagyni kell sírni!
2016. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Mindent jól csinálsz. Egy kisbabának megnyugvást jelent, ha a szívverésedet hallja. Nem csak akkor sír, ha éhes, van, hogy babusgatásra vágyik, ő is érző lény, hogy hagyhatnánk sírni.

Én sose hagytam sírni a gyerekeimet, azt se értettem, ha rosszaságnak tekintették a sírást. Egy baba csak sírással tudja jelezni, bármi baja van, más eszköze nincs. Ne hallgass az okoskodókra és csinálj úgy mindent, ahogy jónak látod.

2016. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megerősítést vártam,mert a szívemet hallgatok a nevelésében,de jópár ember mondta,h nemjó,biztos csak hisztizik azért sír,de ilyen picike még szerintem nem hisztizik,sírással jelez,és úgy vagyok vele,ha azért marad el a felmonsás,vagy mosogatás mert rajtam tud csak aludni,akkor elmarad és megcsinálom amikor nézelődik,vagy maga alszik,meg azt mondják,h mindig legyen rend mert bárki váratlanul jöhet babalátogatóba,de én mondtam hogy ha váratlanul jön akkor ne szóljon esetlegesen a pici rendetlenségre
2016. okt. 10. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
10hetes a babám,és nem hagyom sírni,ha rajtam akar aludni,akkor rajtam alszik. Akkor etetem,amikor kéri,és addig cicizik,amíg szeretne. Férjem sokat segít a háztartásban. És senki nem jön váratlanul babalátogatóba,nem is örülnék neki. Azért illik előre megbeszélni,senki se tudja,milyen a napirendetek,mikor fürdetsz,mikor alszik stb.
2016. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

En imádom a tisztaságot, a rendet.

De egy nem egész három hetes baba mellett nem ez a lényeg! Jól teszed, hogy ölbe veszed, hogy szoptatod, amikor kéri. Így lesz nyugodt baba később, és lesz elég tejed.

Az első gyerekemnel hallgattam az "okos" tanácsokra, siros baba lett, és három hónapos korától tápszer is kapott.

A másik kettőnél csak a szivemre hallgattam, es sokkal boldogabbak voltunk mindnyájan.

Ügyes vagy, bizz magadban, csak így tovább!

2016. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Cicizik és sajna táp is kell neki,mert egy nap kb csak egyszer lakik jól az anyatejjel,hiaba minden tejszaporitó.Akkor továbbra is csak a szívemre hallgatok,n em az " okosokra"
2016. okt. 10. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 18napos babát nem lehet elkényeztetni
2016. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!