Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett mit, mennyit...

Kisbaba mellett mit, mennyit és mikor tanultok?

Figyelt kérdés

Pl. Nyelvtanulás, OKJ, egyetem, főiskola (Milyen nyelv? Milyen szak?)

Naponta hány órát?

Alvásidőben? Este? Amikor játszik mellettetek?


2016. okt. 11. 09:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Semmit.
2016. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
ki az a marha, aki egyetem mellett csinál gyereket?
2016. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hajnalban,és délután,mikor hazaér a férjem és én mehetek tanulni.
2016. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

2-nek

Aki a többedik diplomáját,nyelvvizsgáját csinálja...pl.

De ha csak a gyerekkel van otthon,akkor ugye rögtön le ingyenélőzitek! Ha meg tanul,akkor az a baj.

2016. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%

5 hónapos a kisfiam. Én nyelvet tanulok, végre belevágtam a németbe (régóta terveztem), mert pár éve az ország nyugati részébe, az osztrák határ közelébe költöztünk, és sokat járunk át kirándulni. Az is felmerült, hogy majd Ausztriában keresek esetleg munkát, mert ott nagyobb kereslet van a szakmámra, mint itthon (a mostani munkahelyem nem túl jó, ha lehet, nem ide mennék vissza).


Szóval németet tanulok, először magamtól próbáltam könyvekből, videókból, aztán úgy éreztem hogy legalább az elejére kellene egy magántanár, így heti 1x késő délután (17-18 óra) jön hozzám egy magántanár. Nem nekem kell kimozdulnom, így tényleg csak 1 órát vesz igénybe, és férjem szívesen foglalkozik akkor a babával.


A magántanáron kívül a szabadidőmben foglalkozom a némettel, főleg akkor, mikor a kisfiam alszik, pl. délelőtt 9-11 között, de délután is jut rá egy óra. Azt nem mondom, hogy minden nap 3 órát németezek, de minden nap szakítok rá legalább 1 órát.


Mivel még kicsi, mást nem tanulok mellette (amihez rendszeresen el is kellene menni otthonról), de jövő szeptemberben szeretnék elkezdeni egy OKJ-s képzést, mert érdekel egy szakma. Valami esti képzést szeretnék, a felügyelet megoldott lenne abban a napi pár órában, a férjem és a közel lakó szüleim segítségével.

2016. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Fél éves korától, gazdálkodás és menedzsment. Kétszer aludt naponta, összesen 4 órát, annak a nagyrészét tanulásra fordítottam. Vizsgaidőszak előtt esti fektetés után is. Később már csak egyszer aludt, de akkor is kb. 3-4 órát, így a tanulásra fordított idő nem változott.


Én az a fajta marha vagyok, aki gyerek mellé csinált egyetemet.

2016. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

okjt csináltam, szombatonként volt a suli, addig a férjem vigyázott rá.

tanulni séta közben tanultam...előttem a tananyag telefonon, közbe toltam a babakocsit...előre tanultam. minden séta alatt 5-6 diát, így nem maradtam el, nem halmozódott fel a végére, és elég volt csak ismételni dolgozatok előtt. ami meg gépen volt tananyag, azt alvás időben vagy lefektetés után tanultam. engem egyáltalán nem terhelt le, summa cum laude végeztem el. utólag lehet nehezebbet is be vállalhattam volna csak nem mertem.

2016. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%
Semmit. Most nem annak van az ideje, hanem a gyerekezésnek. Tanultam én eleget gyerek előtt. Van több szakmám, diplomám, több nyelvvizsgám.
2016. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
29%
Semmit. Azért vállaltam közel a 30-hoz gyereket, mert addigra voltak nyelvvizsgáim, diplomám, elvégeztem egyéb tanfolyamot, dolgoztam is pár évet, így 100%-osan csak a gyerkőccel és családdal foglalatoskodtam.
2016. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%

OKJ képzést végeztem.

Mert vendéglátós végzettségem volt, abban is dolgoztam végig, de gyes után nem tudtam volna elhelyezkedni. Így muszáj volt tanulnom.


TB és bérügyintéző tanfolyamot végeztem. Szóval egyszerre kettőt.

1 éves volt a fiam, amikor kezdtem. AZt megoldottuk, hogy minden sulis napon ott legyek, így otthon minimálisan kellett tanulnom. Vizsgák előtt meg a férjem eljátszott a fiunkkal, vagy sétálni mentek, akkor tanultam.

2016. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!