Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, ha a...

Mi a véleményetek arról, ha a látogatni érkező védőnő nem mos kezet, mielőtt az újszülött babához nyúl? Nálatok is előfordul?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondta, hogy megnézné a babát pelenkázáskor. Nagyon kedvesen mondtam, hogy biztos meg akarja mosni a kezét előbb, mutatom, hol a fürdő, és természetesen megmosta. Egyébként normális a védőnőm, és tényleg semmi sértődés nem volt ebből.
2016. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésedre nem válaszoltam: szóval a véleményem az, hogy egyszerűen elfelejti. Megérkezik, elülünk, kérdez, kérdezek, papírt írok alá, stb. mire a babához érünk, már nincs annyira elevenen a tudatában szerintem, hogy ő amúgy az utcáról jött be:) Azért vagyok ilyen elnéző csak, mert tényleg kedvelem, de iszonyatosan szétszórt, elfogadtam már ilyennek (második gyerek, már rutinosabb vagyok ilyenekben:)
2016. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a ruhajat szokta megfogni, nem tapogatja ossze. Nincs ra szukseg, hiszen 2 hetente van tanacsadas nalunk.
2016. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem fordult elő. Imádom a védőnőmet. Nem is olyan rég kb 18-19 hónapos nem baba kislányomhoz jött és akkor is szépen megmosta a kezét:)

Amúgy meg lehetséges, hogy szimplán elfelejti és nem trehány disznó ;)

2016. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!