Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet megmosni alaposan...

Hogyan lehet megmosni alaposan egy, egy éves fogacskáit?

Figyelt kérdés

Nálatok ez hogy megy?


Egyszerüen nem bírom megmosni neki rendesen, 8foga van már, most jönnek a rágók. A felsőket még úgy ahogy,de alul a 4et lehetetlenség mert a nyelvét kidugja és így csak foga hegyet tudom mosni. Egyébként ilyen ujjra húzhatós fogkefénk van. Lehet egy rendessel jobban boldogulnék? Ti hogyan csináljátok?


2016. okt. 11. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 1 éves és 8 fogú. Amíg ujjra húthatóval mostam neki nem volt semmi gond. Olyan szépen hagyta. Egyébként az alsókkal kezdem, elől a nyelve nem takarta, egyébként szívesen ráharapott és tépte a fogával a kefét és úgy közben tisztította.

Most rendes kisgyermekfogkefével mosom neki de hadonászik, mindenképpen fogni akarja a fogkefét, azóta a fogmosás egy izzasztó művelet.

2016. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra en is kivancsi lennek. A szilikonos szerintem nem a legjobb. Eloszor MAM, most pedig Oral-B kefet hasznalunk (miutan a MAM-ot szetragta). Hadakozas az egesz, mossuk ahogy tudjuk.

13 honapos, szinten 8 foggal (es 11 honaposan 0 foga volt).

2016. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy 16 hónapos már, de az esetek 95%-ában mèg mindig sír, ès hadakozik.

Amíg ujjrahúzhatóssal mostam nem volt gond.

Passz. 14 foga van, ès èn x ideig mindig mosom neki, bármit csinál, megfogom stabilan, ès úgy csinálom. Ez nem válsztaható program. A kèzmosással is így van egyèbkènt.

Szóval szerintem nem a fogkefèn múlik. Kitartás, türelem. Pár èv ès lesz rendes fogmosás. ;)

2016. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!