Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a gyerekkel kapcsolatos...

Mi az a gyerekkel kapcsolatos dolog, amin te nem sporolsz?

Figyelt kérdés

Babak kategoriaban van, de kisgyerekesek valaszat is varom.

Tehat a kerdes az, hogy mi az, amin ti nem sporoltok? Vagy mik azok a dolgok?

Pl van, aki szerint a gyerekulesen nem szabad sporolni, a biztonsag a legfontosabb. Vagy pl, aki az eteleken nem sporol, mindenbol a legjobb minisegut veszi, mert szerinte az egeszseg a legfontosabb. Vagy aki a legjobb minosegu ruhakat, cipoket veszi. Van, aki luxusbabakocsit vesz. Stb, stb. Ezek csak peldak, de barmit irhattok.


2016. okt. 13. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt írom, amin sporoltam : amíg kicsi volt, a felsőruházata többsége turis volt, illetve babakocsiban se kellett semmi extra.
2016. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Amire minden körülmènyek között jut az a gyümölcs, ès a sok zöldsèggel kèszülő főtt ètel.

Ezen felül jó minősègű, bőr cipő.

Ezeken kívül szinte bármiből veszek, kapok használtat. (Ruha, ülès, babakocsi, etetőszèk, kiságy stb) Csak szèp állapotúakat veszek, de töredèkèèrt.

Pelenkából, törlőkendőből olcsóbbat használok, tökèletes.


Termèszetesen a gyógyszerek sem kèpezik spórolás tárgyát. (Legyen az orrspray, vitamin stb.)

2016. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Hát jó kérdés. Inkább úgy mondom én,cipő az amiből csak újat vagyok hajlandó venni. Árban nem drágák ált,mert pont azok jók,amik átlag árúak.

De pl kirándulások,programok,külön órák,mef ami majd tanulással lesz kapcsolatos,azon nem lesz spórolás.

2016. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Amin nem spórolunk: cipő, gyerekülés, babakocsi, ételek(minden nap friss idénygyümölcs, joghurt, minőségi, valódi húst tartalmazó felvágottak, teljes kiőrléső pékárú, házi hús) programok, vitaminok


amin spórolunk: ruha, bútor, játékok(sok használt, de kiváló minőségű)

2016. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Amin nem spórolok az a pelenka. Az elején kipróbáltam minden olcsó pelust, de minden másodikból kijött a cucc, így nem is spóroltam, mert moshattam az ágyneműt, ruhákat napi szinten. Amióta a drágábbat veszek, nagyon ritkán, egy kezemen megtudom számolni hányszor volt baleset. Persze e téren mindenkinek más jön be.


Spórolok a ruhákon, kaptuk, turis, Használt babakocsi, használt kiságy új kókuszmatraccal, használt játék. Szülinapjára, karácsonyra kap újat.


Hozzátáplásnál 1-2 üvegeset vettem, ha mentünk kirándulni akkor azt ette meg vagy amit nem tudtam elkészíte pl: marha husos, halas akkor ezzel vezettem be. de minden mást magam főztem. Sóskát, spenótot, sütőtököt megfőztem, megsütöttem leturmixoltam és jégkocka tartókba kiadagoltam, ha megfagyott beleraktam zacskókba és mindig csak elővettem amennyi éppen kellett. Sokáig nem állt a fagyasztóba. Pipihusit szintén felkockáztam kisadagokban lefagyasztottam. 1 hétre valót csináltam, így gyorsan ment a különfőzés :)


Autósülést kaptunk, de azaz egy aminek nem néztem volna az árát. Így is nagyon drágát kaptunk

2016. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan semmin. Mégse szórom a pénzt. Ellentmondásnak hangzik, de nem az.

Ami kell, azt mindent megveszek. Minőségit vásárolok, de nem vélem úgy, hogy a legdrágább a legjobb.

Pl.: egy lidl-ös bodyt sokkal többre tartok egy hm-esnél (anyagra, szabásra, mintára is jobban tetszik), pedig az utóbbi a drágább.

Nem turizok, mert többet keresek adott idő alatt, mint amennyit spórolnék az órákig tartó keresgéléssel.

Neten tájékozódom az árakról és az árukészletről, így nem esek az ipulzív vásárlás pénzköltő csapdájába...stb.

2016. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A kaja, cipo, gyogyszer/vitamin,pelenka amibol megveszem a dragabbat ha kell.

A babahoz szukseges hasznalati targyak 80%-a viszont masodkezbol valo. Pl babakocsi, autosules,pelenkazo,kisagy,jatekok...

2016. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

én is nagyjából azt akartam írni,amit a hatos..

Mindenből a minőségit keresem,szintén figyelem az akciókat..és a minőség sokszor valóban nem egyenesen arányos az árakkal..

Pl. ülésnél: ADAC teszt,ruháknál bevált márka akciói..én odavagyok az F&Fes gyerekrucikért..jók és olcsók...

Kajából egyértelműen nem veszek gyenge minőséget(pl:ha virslit kívánok,nem az árat,hanem az összetételt nézem).

Szóval alapvetően én sem spórolok semmin,de mégis...

2016. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Le lesz pontozva, de a gyereken nem spórolok. Mindenből új és jó minőségűt kap. Farmerért pl akármennyit kifizetek, mert nagyon ritkán találok olyat ami jó rá és ha végre találok már mindegy csak legyen.
2016. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Mi bármin spórolunk, de a gyereken soha!
2016. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!