Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha büfi után sok tápszer...

Ha büfi után sok tápszer visszajött (tócsa lett a földön és csattant, annyi), akkor az is csak bukás, vagy hányás?

Figyelt kérdés
Nem öklendezett, hangja nem volt hozzá, csak kicsit ijesztő volt látni. Mi a különbség a bukás és a hányás között?

2016. okt. 14. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Szagold meg! Olyan, mint amikor te hánysz? Nem? Akkor bukás.

A hányás félig emésztett, savanyú szagú...

2016. okt. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Közvetlenül előtte evett, így olyan szaga van, mint mikor megette.
2016. okt. 14. 07:06
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Bukás. Lehet nagy mennyiséget is bukni. Nem csak ahogy 1-2 oldal írja, hogy "1-2 kortynyi".
2016. okt. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Most egy eves lanyom volt ennyite bukos pici babanak. Mindig oriasi tocsakat bukott vissza. Szerintem nem zart jol a gyomra, mert ez igy maradt kb 7-8 honapos koraig. Anyatejes volt, tehat nem tapszer miatt.
2016. okt. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nünü87 ***** válasza:
90%
Tápszeres a lányom most hat hónapos. Ő is bukott így néha. Lehet kicsit mohón evett vagy sok volt neki egyszerre. Nekem sokszor azért bukott mert evés közben is állandóan mocorgott vagy mohó volt. Ha csak ritkán fordul elő vagy nem minden evésnél akkor nincs gond szerintem.
2016. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiségen múlik. Az én fiam is bukós (ő anyatejes), néha ő is produkált ilyen placcsanós bukikat, de nem para, csak elsőre kicsit ijesztő tud lenni. Ha szépen gyarapszik a súlya, akkor nincs vele semmi teendő, ki fogja nőni. Ha hányna, azt felismernéd, akkor öklendezne, rosszul érezné magát.
2016. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam nagyon bukós volt, amit te írtál az is csak bukás még ha soknak tűnik is. A hányásnál erőlködik és kisfiam mindig sír is mert megijed.
2016. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enyém is èpp most szopizott és utàna büfizèskor csattant a padlón a tejecske. Bukás.
2016. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) A súlya rendben van, úgyhogy akkor megnyugodtam.
2016. okt. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!