Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom nem akar...

3 hónapos kislányom nem akar esténként aludni, nemtudom mit csináljak. Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Próbáltam elringatni kézbe,van pihiszéke is,de ha beteszem akkor is pár perc múlva elkezd nyöszörögni és ki kell vennem,próbáltam a bébihordozóba ringatni az se jó..alig alszik esténként 2-3 órát,eddig nem volt semmi baj,pár napja kezdte de azóta én sem tudok aludni meg a párom se mert felváltva vigyázzuk.

2016. okt. 14. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Tedd le az ágyába, és ne maradj mellett. Semmi baja nem lesz, ha egy kicsit nyöszörög vagy sír. Pár nap múlva elalszik majd magától is. Ha felveszed, akkor megszokja és nem fog egyedül elaludni.

De lehet, hogy nem lakik jól este, vagy szomjas, melege van vagy fázik.

2016. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Mi hosszan fürdettük a 3 hónaposunkat, hogy jól elfáradjon. Utána kislámpa (sólámpa) fényénél öltöztettem, etettem. Evés közben nem néztem rá, nem beszéltem hozzá, így kellőkép elálmosodott. Büfiztetés alatt általában el is aludt, ha még élénkebbnek láttam, volt, hogy sötétben büfiztettem. Az is segített, ha etetés közben plédbe burkoltam (utána büfizésnél is ebben volt). Ha sírt a kezemben evés után, paskoltam a popsiját finoman és sss-sss-sss... hangot adtam ki. Állítólag ez olyan sok inger neki, hogy nem tud mindkettőre figyelni és elálmosodik. Nekünk bejött. :)
2016. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahol mondták, hogy simogatni a hátát az jó alváshoz.
2016. okt. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

levegőváltás ! tuti modszer.

kiviszed a levegöre vagy még kint elalszik vagy ahogy behozod elpilled

2017. febr. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!