Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok kenyeret kiflit...

Mikor adtatok kenyeret kiflit a babatoknak? 8 hónapos foga nincs. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 06:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

Minek akarsz neki egyáltalán kenyeret/kiflit adni? Semmi szüksége rá később se.

Eleve megvárhatod, hogy foga legyen.

2016. okt. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Az én lányom kb másfél éves koráig nem ette meg a kenyérféléket. Amíg nincs foga ne adj neki! Adj neki főzelékeket husival, rántással, gyümölcspüréket darált keksszel, túrókrémet, gyümölcsöt joghurttal, oldódó zabpehellyel, ilyesmi.
2016. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Mi már megkóstoltuk a kenyerheját, kifliveget, kukit. 8 hónapos.

Nagyon izlett neki!

Nem érdekel a sok bio mami! Vettem kölesgolyót kb majdnem megfulladt a kicsi. A nagy meg dobálta a kutyának a drága bio cuccot.

Figyelj nehogy megfulladjon! De általában addig szopogatják még nem lesz baja tőle.

2016. okt. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%

3 vagyok


Most jött még ki az alsó 2 foga egyszerre.

2016. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

Én sem vagyok biomami de nem adtam még neki ennyi idősen. 9 hónapos volt, amikor elkezdtek áttörni felül is a fogai, 1 éves kora körül kapott először kiflit. Kenyérkatonákat nem kap sűrűn de néha kap azért, héj nélkül már korábban, talán 10 hónapos kora körül kaphatott.

Puhára párolt zöldséget, puha gyümölcsöket nyugodtan adhatsz darabosat már, akár kockázva, akár megpróbálhatod nagyobb darabokban is, abból az ínyével is tud leharapni, nyilván a kockázott meg úgy ahogy van, én ennyi idősen inkább még úgy adtam neki. (Bár kockázotthoz érdemes tudni csipegetni csak nagyobb darabok meg tényleg fulladás veszélyesek de meg lehet próbálni, hátha nem tép le túl nagyot belőle, akkor inkább ne.)

2016. okt. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

3 vagyok.

Mi teljesen tápszeresek vagyunk azert is kezdtük hamarabb ezeket. A glutén bevezetesét búzadaraval kezdtük. Izetlenül, vizzel majd banánnal. Amikor arra láttam nincs allergiás tünet jött a kuki, majd a kenyérhéjja és a kifli vége

2016. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem eszik kenyeret, kiflit a gyerek. Nincs rá szüksége. Tápszer helyett pedig anyatejet ivott. Nem is beteges.
2016. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Kenyér, kuki... nem is csoda, hogy a magyar gyerekek, felnőttek nagyrésze inkább malachoz hasonlít. Elhízott, egészségtelen, rövid életű nép lett.
2016. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%

Tápszeresnél se kell hamarabb kezdeni, ugyanúgy 6 hó az ajánlás.

1 éves múlt a lányom (4 hónapos korától tápszeres), még nem kapott pékárut. 11 hónaposan jött az első foga, addig a darabos puha zöldséget se ette. Amikor már volt alul-felül, onnantól boldogult.

2016. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

Bàrmioyen meglepő a 2 eves lányom tápszeres volt de meg sosem volt beteg....

Malac?

Menj akkor el ebből az orszagból!

A ovis gyerekek is panaszkodnak az izetlen kajákra ami elejük raknak.

Mi a fene baj van azzal ha megkóstolja?

Nem tömni kell a gyereket. De igenis be kell vezetni 8 hómapos korig az allergiák miatt is.

Van a sok liszt, meg tejérzékeny, válogatós gyerek akik semmit nem esznek meg mert az nem jó.

Túrórudit se adj a gyereknek mert a kakaó benne egészségtelen. Se lekvárt se semmit. Legyen fényevő akkor.

Gusztustalan ez a sok paleo ember. Amúgy láttátok már egy videón is milyen körülmények között készül a nagy egeszséges étel. Akkor ajánlom figyelmetekbe olvassatok utánna.

2016. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!