Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam összeszorítja a lábat...

Kisfiam összeszorítja a lábat es nem engedi, hogy megtoroljem a feneket, másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Minden tisztába tétel egy kinszenvedes. Osszeszoritja a combjat es egyszerűen nem engedi, h megtoroljem, persze a kremezest sem engedi. Szet kell feszitenem egyik kézzel, a másikkal törlöm, de sehogy nem sikerül mert közben persze össze zárja es egy kézzel nem tudom lent tartani. Meg amugy is kifordul. Miert csinálja? Régebben hagyta es szepen gyorsan tulestunk rajta. Nem hiszem ,h faj neki, nincs kipirosodva.
2016. okt. 15. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmet!
2016. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ha nem fáj neki akkor lehet csak unalmas neki, 1-2 perc játék nélkül, szörnyű egy kisgyereknek :) . Legyen egy olyan játék, plüss amit csak peluscseréhez kap a kezébe vagy egy dalocska amit csak ilyenkor énekelsz :)

Első babáim ikrek voltak, egymást foglalták le :)

2016. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbálom elterelni, ilyenkor még a telefonomat is odaadom neki de hiaba. Kezd egy kategória lenni az orrszivassal. Tenyleg olyan mintha fájna neki, de nem látok semmi eltérést plusz nagyon finoman csinalom.
2016. okt. 15. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Az enyém 1 éves és már előre rosszul vagyok a pelenkázás gondolatától is. Ha szerencsém van érdekli valami amit a kezébe tudok adni de van mikor semmi.. ő csak menne dolgára. Megfeszíti magát, az egész testét és pl nem tudom felhúzni a lábát. Mostanában talán úgy könnyebb valamivel, hogy feltűnően kiterítem a pelenkázó alátétet és szólok neki mi fog történni. Odahivom de persze nem jön.. értemegyek, valamit kap a kezébe és lefektetem. Így most valamivel jobb eséllyel ússzuk meg birkózás nélkül, van egy kis ideje felkészülni arra mi fog történni. De rosszabb esetben amint felveszem bömböl és alig bírok vele.

Az öltöztetés se jobb.

2016. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Valamivel pedig foglald le, énekelj vagy furázd meg a hasát, vagy zenét indits el amit szeret.
2016. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Igen, en is eljutottam oda, h rendesen elegem van ha be kakil ( neki se kell állnom a pelenkazasnak de mar elfáradok)..
2016. okt. 15. 21:04
 7/8 A kérdező kommentje:
1,5 eves egyebkent. Ha pelenkazas van akkor semmi nem tereli el a figyelmet a láb osszeszoritasrol.
2016. okt. 15. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a baba felugrik és elsétál pelenkázáskor. :-)


A kakás fenekét mostanában inkább a zuhany alatt mosom le, az kifejezetten tetszik neki, egyébként meg állva pelenkázom, azt jobban elviseli, mint a fekvő helyzetet.

2016. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!