Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak jó baba mama klubok...

Vannak jó baba mama klubok Érden? Még nem voltunk ilyenen, de jól jönne a társaság, szinte egész nap egyedül vagyok a 3 hónapos fiammal és jó lenne találkozni hasonló korú babákkal illetve anyukákkal.

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Megkérdezhetem, hogy Érd melyik részén laksz és hány éves vagy? :)
2016. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érd Parkváros, és 23 éves vagyok.
2016. okt. 17. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi Érdligeten. Bíztam benne, hátha közelebb laksz, sétálhattunk volna együtt... Elvileg sok kisbabás van itt Érden, gyakorlatilag felénk még egy babakocsist se láttam :(

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: kérdezd meg a védőnődet, hogy ő mit javasol.

2016. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah és első válaszoló voltam :)
2016. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha fent vagy facen van kifejezetten Érdi kismamás csoport, érdemes ott érdeklődni, körülnézni.

Illetve amit biztosan tudok a Művelődési Házban van Ringató foglalkoás, mi nagyon szerettük és már ilyen picikkel is lehet menni.

2016. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!