Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külön szobában aludjon a...

Külön szobában aludjon a baba, vagy velünk egy szobában?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy van?
2016. okt. 18. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy nektek jobb.


Nálunk első naptól külön szobában van. Most 3,5 éves.

2016. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még jelenleg a pocakomban van, igazából a mi szobánkban is lenne hely az ágyának, és az övében is.
2016. okt. 18. 15:11
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Én az első évben mindenképp közös szobában altatnám.Csak egy sztori: Lányom egy éves múlt, mikor hirtelen krupp rohama volt. Azt sem tudtam azelőtt, mi az. Ha nem lettem volna aznap este mellette, hogy észrevegyem, akkor akár meg is fulladhatott volna. Pár percen múlt az egész.
2016. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Igazabol mindketto mellett lehet pro es kontra erveket sorolni.


Ahogy nektek jo.

2016. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
1-es vagyok, fiamnak 2 évesen volt kruppos rohama, meghallottam a másik szobából is. Minthogy minden neszt meghallok. Nem kell ahhoz egy légtérben lenni. Én ragaszkodtam az "intim szféránkhoz" a férjemmel. A hálószobánk csak a mienk, a gyerekszoba csak a gyereké. Ha szükséges volt, nála aludtam/alszok. De csak amíg szükséges.
2016. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Az első naptól külön szobában van, jelenleg 2 éves.

A kruppos rohamot egy szomszédos szobából is simán meg lehet hallani.

2016. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy Nektek jó! Nálunk a Nagy 7 hetes korától volt saját szobában (légzésfigyelős bébiőrrel), a Kicsi most múlt egy éves, ő első naptól kezdve szintén a saját szobájában alszik. Nekünk ez bevált. Én pl. inkább átjárkáltam etetni, mert a férjemmel nem akartunk külön aludni. Mármint,hogy én a gyerekszobában, ő meg a hálóban. A Nagynál tudom lemérni,hogy nálunk ez bevált.
2016. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Kilenc hónapos lányom nemcsak egy szobában alszik velünk, hanem egy ágyban is.
2016. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Mi is meg szerettük volna tartani az intim szféránkat, már ami a hálószobát illeti, szóval nálunk nem volt kérdés, hogy külön szoba.
2016. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
9 hónapos a babám, külön szobában alszik a kezdetektől, légzésfigyelővel. Az ajtót nyitva hagyjuk, minden nyikkra felébredek.
2016. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!