Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz hogy a babóknak már 3...

Igaz hogy a babóknak már 3 hónapos kortol nyugodtan lehet adni gyümit hiszen régen meg 2 hónapos kortól lehetett adni azt is meg bébiételt is! Csak ez az elfuserált világ ilyen borzasztó? És ma már igen fejlettek a tápszerek és a bébikaják is!

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Pont tegnap olvastam egy kismamás magazinban egy cikket, miszerint az a legjobb, ha a babák csak 6 hónapos kortól kapnak hozzátápit, mert addig annyira fejletlen az emésztőrendszerük, hogy nagyon nehezen tudja megemészteni. Addig az a legjobb, ha anyatejet, ill. tápszert kap. Tehéntejet pedig egy éves kor után szabad nekik adni.
2008. okt. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne adj neki még. Tápszer mellett 4 hónapos kortól, anyatej mellett 6 hónapos kortól adjál csak. Jók a tápszerek és a bébiételek, általában szeretik a babók.
2008. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Annyira elfuserált a világ, h mindenki allergiás. Ma szmog van és mérgezett ételek, épp ezért kell jobban figyelni. A babám anyatejes, csak 6 hónapos korában adtam neki mást.
2008. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Én adtam a kicsinek is, mert amikor a nagy született, akkor még a védőnő is azt mondta, hogy két hónaposan már adjak neki almát, három hónaposan meg főzeléket, és a nagy teljesen egészséges. A kicsi is kapott és már egy éves, mindent szeret és nem allergiás semmire. Mint ahogy én sem, pedig én is így kaptam. Meg úgy nagyjából senki nem az, akit így etettek. A mostani gyerekek között sokkal több az allergiás.
2008. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Benjamin Spock az egyik leghíresebb gyermekgyógyász, akinek könyve 50 millió példányban kelt el: ő azt mondja, hogy tápszeres babáknál 6 hetes kor után lehet kezdeni a gyümölcsleveket, majd a pépeket is. én a babómnak 2 és fál hónapos korában kezdtem, és azt bánom, hogy miért is nem kezdtem hamarabb. ha bio gyümölcsöket adsz neki, akkor nem lehet baja szerintem. de végülis te vagy az anyukája, te döntesz. én nem hallgattam senkire, még a férjem félelmeire sem, és nem bánom, bárki mondjon bármit... ja és a tápszer szerintem sokkal mesterségesebb mint a natúr gyümölcs...lehet, hogy a babák azért lesznek alergiások, mert megszokják a mesterséges tápokat.S még valami: én az otthon készített bébikaja mellett voksolok, mert gyanús nekem az az üveges bébiétel, amiről azt mondják, hogy nincs benne tartósító, és eláll akár fél évig is.Ha otthon próbálnám ezt ki pl. az almával, tuti, hogy 1 nap után berohadna...jó döntést.
2008. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
12 hetes a babám és már 3 hete kapja az almát meg a barackot, semmi baja, szereti, rendesen tud kakilni, jó kedvű, nem fáj a hasa se . Akkor miért ne?
2008. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!! Na akkor 2-3 hét és én is adok neki almát meg ilyeneket hátha minden nap lesz kakink!!
2008. okt. 4. 18:45
 8/9 Sziszi... válasza:
Szia.Neked akinek 12hetes a babád,hogy csináltad neki az almát meg a barackot?Az enyém 2hós és szeretnék neki adni.Anyatej mellett kap napi egyszer 2x tápszert,de azt nem igazán adnék neki.Szerintetek mit és hogyan?
2012. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziszi, az Ő babája már majdnem 4 éves:D
2012. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!