Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúnk 1-1,5 hónapos lesz...

Kisfiúnk 1-1,5 hónapos lesz karácsonykor. A kérdés az, hogy mit érdemes kérni egy ilyen pici babának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Inkább gondoljunk előre, és olyan dolgokat kérjünk, amiket mondjuk 4hónaposan, vagy fél évesen tud használni? Vagy épp játszani vele. Ti mit vesztek a babátoknak?

2016. okt. 21. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Bocsi, de kitől akarod kérni?

Nekem 4 hónapos volt a harmadik babám az elaő karácsonyán, bevallom nem vettem neki semmit, mert nem érzékel ebből semmit. Középső két hónapis volt az első karácsonyán, neki sem vettünk ajándékot. Fiam volt 9 hónapos az első karácsonyán, neki vettünk, de Ő sem igazán fogta fel, hogy mi a helyzet.

Kérni meg senkitől nem kérek semmit a gyerekeim számára.

2016. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Pelenkát. De konkrétan kérni én se kérnék, még ha felajánlják nagyszülők, stb, akkor se.
2016. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyszülők már most kérdezgetik, hogy mit szeretnénk majd, a még meg sem született unokájuknak, felesleges dolgot nem akarnak adni, azt pedig nem szeretem, ha a pénz nyomják a kezembe, hogy nesze, vegyél valamit.
2016. okt. 21. 18:14
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én ha megkérdeznék mert szeretnének venni az unokának valamit akkor téli overált kérnék amiben ha 3hós lesz ki tudjunk menni sétálni.
2016. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Jatszoszonyeg pl?azt mar akkor is tudja hasznalni es kesobb is.

Pihiszek,elektromos hinta,tornazo,csorgok,ragokak ruci,pelus,popsitorlo.lehet valami kis jatek es ruha/pelus egyben.hasznos is,es maradando is.

2016. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Hinta, pihenőszék, textil pelusok, meleg takaró, téli overál.

Mi első karácsonyra faragott bölcsőt kaptunk a nagyszülőktől fixálhatót nagy segítség volt.

Mi Adamo hintát vettünk :)

Igaz nem tudta mi ez mi történik de jó volt vásárolgatni.

Ezeken kívül rénszarvasos rugit is kapott, cumikat, ruhákat.

Az unokatesójától akkor kapott egy kék macit amit nagy szemekkel nézett, azóta azaz alvós macija.

2016. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Játékok, ruhák későbbre, ágynemű, esetleg olyan babadolgok, amiket még nem vettetek meg de szükségetek lehet rá a babázáshoz - ezt nektek kell tudni, hogy mi hiányzik a háztartásból még.
2016. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is kb. Annyi idos lesz sztem vmi ruhat fognak venni a nagyszülők...amugy meg kaphat siman nagyobbaknak valo jatekot,ilyesmit,ha van helyed tárolni..(nálunk ilyenekre nincs szükség,mert harmadik gyerek,igy tonnaszam vannak babajatekaink)
2016. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Adamo hinta, pihenőszék, téli ruha-overál, játszószőnyeg, bölcső, járóka, angel care, autósülés...stb.

De felmész egy bababolt honlapjára, és onnan biztos kapsz ötletet. Ha jót akarsz, te válaszd ki, hogy aztán ne legyen sértődés, mert nem megfelelő és kevésbé használjátok. Ha a nagyszülők összedobják közös ajándékként, akkor nem akkora kiadás egy személynek.


Mivel én szeretem a minőséget, soha nem a legolcsóbbat vettem (persze, nem is a legdrágábbat), ezért mindig csináltam egy kis kutatást, hogy hol lehet olcsóbban kapni, mások véleménye a termékről...stb. és a nagyszülők belesegitettek.

2016. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Mi nem vettunk neki semmit, mivel nem ert ebbol semmit meg, raadasul borzaszto sok mindent kapott mielott megszuletett😊😁 ugyhogy gyakorlatilag senkinek

Nem volt meg ennyi karacsonyi ajandeka😁

2016. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!