Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a fogán ez a barna...

Mi lehet a fogán ez a barna valami?

Figyelt kérdés
20hónapos a kislányom. Kb 2-3 hete begyulladt az ínye és nem engedte hogy mossam a fogát néhány nap alatt elől az alsó és a felső fogai tövénél megjelentek apró barna foltok, amikor elmúlt az inygyulladása utána már engedte hogy tisztítsam a fogát de az a barna valami nem akar eljönni, olyan mintha valami befogta volna a fogát. Képet sajna nem tudok feltenni

2016. okt. 22. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg alvadt vér?

Bár ha hajlamos rá,akkor szuvasodás is lehet:/

2016. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Azert szuvasodás extrém cukorbevitel mellet alakulhat ki egy ennyi idős gyereknél szerintem.

Vidd el egy fogászhoz, én azt tenném.

2016. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy csak most írok!!!

Tuti nem alvadt vér, az lejönne.

Édesség/cukor miatt szerintem nem, csak vizet iszik,semmi cukros ízesített folyadekot nem iszik.

Nem hiszem hogy szuvas lenne, teljesen sima a fogzománc, ha szuvas lenne akkor megakadna benne a köröm.

2016. okt. 31. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!