Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha félévesen átáll 4...

Baj, ha félévesen átáll 4 étkezésre?

Figyelt kérdés
A kisfiam este 8-9 körül alszik el, reggel 8-9-ig. Nemrég elkezdtük a hozzátáplálást is, és sokszor nem jön ki az 5 étkezés, eltolódnak az evések, és csak 4 jön ki, reggel 9 körül, azután 12-1, majd 4-5, es utána este 8. Az baj?
2016. okt. 24. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy ilyen időszak. A 3 nappali alvásos 7-9 hónapos kora között. A 4. etetés fürdés előtt volt 1 órával és nem volt éhes fürdés után. Ha nappal alvások előtt kínáltam nem fogadta el a kaját. Szóval nem hinném, hogy baj lenne.

Egyébként a kisfiam ritkán felkelt megenni az utolsó adagot de egyáltalán nem volt mindennapos. Már elmúlt 1 éves és régóta visszajött az 5 étkezés.

2016. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kevés. Reggelizzetek 8-kor, 10-könnyű tízótai, 13 ebéd, 16 uzsonna, 19-20 vacsora.
2016. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én csak a tápszeres evéseket számoltam most. Ha beleszámítom a tízórait is, ami gyümölcs volt és az ebédet, ami főzelék, akkor 6 étkezés jön ki. Csak ezeket nem számoltam hozza, mert nyilván nem egy akkora mennyiség, mint 200 ml tápszer.
2016. okt. 24. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaaa.. számold csak bele! Tökéletes akkor! Szerinted egy 1 évesnek mekkora mennyiség egy uzsonna mondjuk? :) főétkezést 3-at javasolnak 1 évesen ezen kívül 2 kisétkezést. Így jön ki az 5 evés. Nem aggódnék a helyedben.
2016. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!