Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem féltitek mászni tudó...

Ti nem féltitek mászni tudó babátokat a földön?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mitől?

Az állást és járást gyakorló gyereket annál inkább (akkorákat vágódik, hogy szívinfarktust kapok).

Amíg kúszott-mászott, addig nyugi volt.

2016. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az enyém pl: tegnap beütötte a száját a járólapba, folyt a szájából a vér.
2016. okt. 24. 16:59
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Amíg nem állt nem, lejjebb már nem esik alapon. Mióta áll már csak akkor vagyok nyugodt, ha habtapin van.
2016. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulniuk esni is. Nem kell félteni. Veszélyes helyzetben úgysem hagyod.
2016. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazán. A Holdon szoktam csak félteni egy kicsit a gravitáció miatt :)
2016. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a mászás volt a legnyugisabb. Amíg kúszott, attól féltem felfázik, mióta felállt azóta meg kb mindentől.
2016. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém még hol kúszik, hol mászik (pár napja kezdte a mászást, ha siet, még kúszásra vált), nem hinném, hogy féltenem kellene. Elesni így nem tud, inkább azon szoktam meglepődni, hogy milyen pillanatok alatt eljut a lakás egyik végéből a másikba :D
2016. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltettem még akkor. Konnektorok meg hasonlóak már korábban is meg voltak oldva. Amikor tanult kiülni akkor jobban résen kellett lenni, mert eldőlt és nehogy pont beüsse magát valahova. A felállásról meg ne is beszéljünk, semmit nem tudtam megcsinálni amíg nem tanult meg állásból leülni mert eldőlt állásból mint egy zsák és persze úgy a baba feje is kap bőven. Szóval a mászás még nyugodt dolog is volt.
2016. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

én féltettem.

először a térdein agyaltam, hogy bírja azt a kemény követ(metlakit), vagy laminált padlót.( de elvileg nincs a térdükben még porc, (vagy ilyesmi)és szóval terhelhető)


vendégségben le se mertem tenni soha, ki tudja mennyire steril a burkoló..


de még játszótéren is, vagy fűbe is ímmel ámmal ment csak eleinte, hogy hagyom mászni, de talán egyszer ha voltunk..


na szóval én alig vártam, hogy álljon, járjon,

de aztán meg azt olvastam, jó tesz, ha a mászás időszaka hosszabb és nem áll fel hamar.


de az igazi nagy esések akkor jöttek, amikor már felállt(azt sem tudom hogy lehet olyanokat egyáltalán túlélni, hogy pl álltából egyenes törzzsel hanyatt vágódva koponyára érkezik, úgy kb teljes erővel..)

2016. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!