Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én gondolom ezt rosszul?

Én gondolom ezt rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 5 hetes fiam,hétvégén akarunk menni temetőbe megemlékezni,ugy volt h addig anyós vigyáz rá,akivel együtt is lakunk.felvetettem a férjemnek,hogy vigyük magunkkal a babát,anyuék vigyáznak rá,úgyis ritkán látják,erre kiakadt h minek,anyja elvigyáz rá,még nem kell autóztatni a babát feleslegesen,elég ha orvoshoz van elvéve,de mondtam,h akkor anyuékkal is tudnák beszélgetni,jó lenne kicsit otthon lenni,azt mondta ígyis tudsz velük pár percet beszélgetni,de én csak a babára gondolnák,rohannák haza,mert indulás előtt megeteném a babát,de ha elkezd sírni anyós agyonrázza,de úgy visszajön neku a kaja,amugy is bukós baba.d szerintem anyuék is megérdemelnék,h picit lehessenek az unokájukkal,nekwm is jó lenne kicsit otthon,beszélgetni,de szerinte nem kell őt autóztatni.segítsetek
2016. okt. 25. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Állj ki a verziód mellett. Ebben segíteni nem tudunk. Csak ehhez hasonló tanáccsal.
2016. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem lakhattok valami nagy távolságra a szüleidtől,ha csak temetőlátogatásra mennétek,így simán vinném a gyereket is,sőt valószínűleg fel sem merült volna,hogy otthon marad,ha így közben a másik nagyszülőhöz is el tudunk menni...

hat hetes gyerekkel már az országot átutaztuk,semmi baja nem lesz tőle..

segíteni azonban mi nem tudunk...nálunk ketten vagyunk a házasságunkban és megbeszéljük a dolgokat..pro és kontra,ezután döntünk.Nem az van,amit én akarok vagy amit a férjem akar..

2016. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ne legyen kifogás,hogy ne autózzon. Ne hagyd magad! 5 hetesen már igazán nyugodtan vihetitek. A mi babánk is pár hetes korától rendszeresen autózik. Anyósomék 30km-re laknak,hetente min. 1x mentünk/megyünm hozzájuk. A kicsi pedig szeret autózni :)
2016. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Autóban se lesz baja...

Nálunk most 3hetes a baba,anyósnál már voltunk vele másfél hete kb. Jövőhéten meg én szüleimhez megyünk.

Anyósék 38km-re,apámék 156km-re.

2016. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én attól tenném függővé hogy bírja e a pici az autóutat. A lányom anno végig aludta, most a fiam... nos... ő sírdogál az autóban ha 5percnél többet utazunk és nem alszik el hanem még jobban behergeli magát.

Ha bírja akkor vigyétek, legalabb a másik nagyszülőkkel is talalkozik. Ha nem akkor hagynám otthon, vagy otthon maradnék vele.

2016. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én ilyenkor már 50-100 km mentem vele naponta, mert kellet.

igen is megérdemlik a szüleid, hogy lássák.

állj ki magadért és mond hogy akkor is elviszitek.

2016. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"de ha elkezd sírni anyós agyonrázza,de úgy visszajön neku a kaja,"-lehet nem a lényeget emeltem ki, de így biztos nem hagynám anyósra a gyerekem!
2016. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt szűrtem le, hogy utálod az anyósodat, párod meg a szüleidet.
2016. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem utálom az anyósom csak nem bírja elfogadni h én másképp nevelem a babánmt mint ő és nem értem minek agyon razogatni egy babát h megnyugodjon,f oleg kaja után,hiaba szóltam neki h ne csinálja,akkor is.anyumék kb 20 percre laknak.
2016. okt. 26. 11:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Mik az érvei az utazás ellen?
2016. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!