Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit kell ilyenkor...

Nem tudom mit kell ilyenkor tenni, vigyem ügyeletre?

Figyelt kérdés
Kisfiam(13 hónapos),a tegnap éjjel hányt(ez az első eset),szerintem a húsleves a ludas azt ebédelt.Sokat pukizott is azt azt hittem az almátol.Azután csuklott de nem volt rosszul szépen vissza aludt köztünk a nagy ágyban.Nyűgös is volt a napokban de fogzás miatt is lehet állandóan teszi az ujjait a szájába és durván harap,meg kb 3hete volt 2hétig tartó laza,nyalkas székletje de fogacska nem bújt ki.Most a napokba elég étvágytalan azt is a Fogzás miatt gondoltam,ma már megint volt 2higabb széklet lehet nem is a fogzás hanem valami vírusos fertőzés,szerintetek?Bocsi hogy ilyen hosszú lett segítenétek?A ti babátok volt így?

2016. okt. 26. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre ne, oda akkor kell menni, ha ég a ház és nincs gyerekorvos. Vidd a sima rendelésre rendelési időben.
2016. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért vinnéd ügyeletre? Dokihoz vidd el. Valószìnüleg vìrus. A lényeg hogy itasd meg diéta.Lehetőleg sok folyadék, pl tea akàr 5 percenként kis kortyokkal hogy ne jöjjön neki vissza, amibe egy icipici sót is tegyél, pótolni amit veszìt. Többet a doki sem fog mondani,erre nincs gyógyszer. Ügyeletre akkor kell menni ha nagy baj van pl megàllàs nélkül hànyna egy óràt,mert akkor te otthon nem.tudod pótolni a folyadékot és kiszàrad, na ilyenkor kell hànyàscsillapìtó meg infúzió.
2016. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

2 hétig tartó lázzal elvitted orvoshoz?

Most sem ügyeletre kell menni vele (főleg hogy az csak este lesz majd), hanen sima gyerekorvoshoz. De ha azóta nem hányt, nincs hasmenése, akkor oda se vinném el.

2016. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jaj köszi a gyors válaszokat,nem hányt de volt 2laza széklet világos színű és savanyú szagú.Az arca piros és ivott 2*szer 150ml tejet.meg egy kis banánt de minden éves után csuklott vajon az mitől van?A család orvosunk olyan nem törődöm tipus!Még sosem volt beteg a kicsi és nem tudom ez most fogzástol van így vagy fáj a pocija.Mégegyszer köszi
2016. okt. 26. 12:05
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nen volt beteg, honnan veszed, hogy nem törődöm? Ezzel hozzá kell elvinni,m nem az ügyeletre. Ha elégedetlen vagy vele, akkor válts orvost!
2016. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hànyàs utàn nem itatnék vele tejet.

Emlékezz vissza gyerekkorodra mit kaptàl hànyàs utàn. Tea+keksz vagy főtt krumpli.

2016. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Fogzas nem okoz 2 hetig tarto lazat. Mar regen elvittem volna az orvoshoz a helyedben....
2016. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

ügyelet nincs is kedd délben, az este 8 után van, hétvégén és munkaszüneti napokon.

az meg elég fura mondat, hogy 2 hétig lázas volt, de még nem volt beteg. de volt, csak nem vitted le orvoshoz hanem rántottál a válladon. most hogy hányt éjjel is kerestél kibúvót, mert nyilván a rég megemésztett ebéd terhelte éjjel a gyomrát :/

na az, hogy csuklik, az valóban élethalál kérdése, jó hogy nem mentőt hivsz

2016. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ti tudtok olvasni? Nem lázas volt hanem 2 hétig laza, nyálkás széklete volt!
2016. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Basszus tenyleg! Nem làza, laza :)
2016. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!