Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vezettetek először...

Mikor vezettetek először nagyobb távot a babával kettesben? Megálltatok közben, vagy végig vezettél? A Szeged-Budapest táv hosszú egyben?

Figyelt kérdés

3 hónapos múlt a lányom, nekem január óta van jogosítványom.

Naponta vezetek, de Pesten eddig csak 3x voltam egyedül, akkor sem volt mellettem a kicsi és csak a belvárosi részen vezettem. Általában úgy szoktuk, hogy anyukám jön értünk, vagy a férje és ő vezet, de most kettesben megyünk a lányommal, szóval kicsit parázok.


2016. okt. 27. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes gyerekkel pecs bp tav

2,5 ora 1 megallas

Vegig aludta en csak pisilni altam meg


No para :-)

2016. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, hogy te menj, vagy az, hogy én mentem-e?


Nekem 2007-ben lett meg as jogsim, Pesten. Aztán agglomerációba költöztünk ki, de napi szinten jártam Pestre. Terhesen is egyedül vezettem legtöbbször, SOTE II-re jártam be. Szülés után is egyből vezettem, fiammal is.

Kb 3 hónapos volt, amikor lementem anyóshoz 130 km-re 1 hétre, hogy ő unokázzon, én meg pihenjek. Férjem amúgy is sokat dolgozik.

SZóval nekem nem gond a vezetés. De ha neked még hosszú, akkor állj meg közben többször is akár.

2016. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!