Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legzesfigyelo érdekelne, hogy...

Legzesfigyelo érdekelne, hogy kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Legzesfigyelo érdekelne, hogy kinek mi vált be. Egy vagy ketlapos esetleg pelenkara csiptetheto? Angelcare-en belül melyik típus vagy a baby control l? Melyik mennyi ideig használható? VAGY esetleg bérelt vagy használt legzesfigyelovel próbálkozott már valaki?
2016. okt. 29. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hosszas kutatás után a BabySense V mellett döntöttünk. Izraeli gyártmány, a katonai fejlesztéseket civil felhasználásra is átviszik, jelentős az innovációs iparuk.

Azt vettük, nem bántuk meg.

Volt a gyártó székhelyén élő ismerősünk, ő fel is hívta a céget, hogy melyik a legjobb termékük. Mondták, hogy bár nem a legújabb, de az ötös a legjobb, azt javasolják, de hivatalosan ilyet nem mondhatnak.


Soha egy téves riasztás, nagyon bevált. (Kivéve, amikor kivettük a gyereket az ágyból és elfelejtettük kikapcsolni, akkor valóban riasztott, de ez a mi figyelmetlenségünk volt.)

2016. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Mi BabyControl kétlaposat használunk 6 centis kókuszmatrac alá. Felújítottat vettünk gyári garanciával EP kártyával. (Nem mondtad volna meg róla, hogy nem vadonat új, se a készülékről, se a dobozáról. Nem olyan volt, minta magánszemélytől vennél valamit ütött-kopottan, piszkos, gyűrött dobozzal, bizonytalan állapotban.) Szerintem ehhez képest nem éri meg bérelni, másfél éves koráig biztos használni fogjuk, plusz kiszolgál még simán másik gyereket is. A bérlés többezer Ft havonta, 1 év alatt simán kifizeted egy sajátnak az árát. Plusz azt még el is adhatod utána, szóval a bérlést nem ajánlom.


A készülék egyébként bevált, egyszer volt riasztásunk 7 hetesen, lélegzett a gyerek, de alig lehetett felébreszteni, ki tudja, lett-e volna baj, ha akkor nem ébresztjük. Meg néhányszor volt figyelmeztető csippanás, amikor a beállított érzékenységi küszöb alatt érzékelt mozgást. Én teljesen meg vagyok elégedve vele, jó választásnak érzem a készüléket.

2016. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Babycontrol (BC210 + 1 lappal bővítve, így 3 lapos)


Mi újonnan vettük 25e-ért. Már 2 éve használjuk. Egyik lappal volt gond (valamiért egyszer nem érzékelt 1,5 év után, de a szervíz egyből cserélte). Így azt is el tudom mondani, hogy kitűnő a szervizháttér. (Sőt nem kellett nekem küldözgetni, hanem az email

2016. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előbb elment...


szóval az email olvasás után már kérték az címet és küldték egyből az új lapot)


Bérelni valóban nem éri meg, hacsak nem pár hónapig akarod használni. (Nekem az is benne volt, hogy a bérelt készüléket ki tudja miként és hányan használták már.) Max 1 évi bérleti díjba kerül és később el tudod adni valamennyiért.

2016. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!