Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek a húgomnak Mikulásr...

Mit vegyek a húgomnak Mikulásra és Karácsonyra? (5 hónapos lesz akkor)

Figyelt kérdés

Valami cukit szeretnék neki, 17 éves vagyok.


Ruhája rengeteg van (anyukámmal imádunk vásárolni, így az ő gardróbja is tele lett még a születése előtt), azt nem szeretnék venni.

Anya azt mondja, ne vegyek semmit, de én akkor is szeretnék. :)


Van valami ötletetek?



2016. nov. 1. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én valami kis aranyos plüssjátékot vagy hasonlót vennék neki :) Biztos vannak olyanjai is, de egy plusz, amit a tesójától kapott, sosem árt.
2016. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én valami hasznosat vennék neki. Vagy pl csinálnék valamit. Most nagy divat lett pl egy képkeretbe belerakni a kinőtt cipőcskéjét, kinőtt bodyt, és egy pelenkát, amin a neve és a születési éve van. Azt pl úgy tudod megcsinálni, ha a pelenkára ráírod a dátumot, és a keresztnevét és cérnával ráhímezed. Szerintem nagyon aranyos és találó is. És persze egy örök emlék maradna, meg nem utolsó sorban nem drága, mert csak egy nagyobb képkeretet kell venned. Kíváncsi vagyok ha ezt választod akkor mennyire lesz nagy sikere.
2016. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Etkeszlet, etetohalo, ragoka.
2016. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi penzt Pelenkat es egy kis ruhat veszunk
2016. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem szundikendőt,ha még nincs neki :-) nagyon szépeket,aranyosakat lehet kapni, ha tudod akár a nevét is belevarrhatod,nem baj ha nem varssz szépen,nem az a lényeg :-) 25 hónapos lányomnak még mindig megvan 3 hónapos kora óta, és elteszem majd emlékbe is. sokszor úgy aludt el,hogy fogta álmában :-)
2016. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami kis műanyag rágókát, műanyag kulccsomó játékot vagy sípoló gumijátékot vennék mikulásra, karácsonyra meg egy kis építőjátékot vagy zenélő játékot.
2016. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legkisebb lányom Mikuláskor még csak 1,5 de Karácsonykor már 2 hónapos lesz. Amit kap, az nem más lesz mint játszószőnyeg, plüssök és még gondolkodunk ajándékokon, ha eszembe jut valami majd leírom. :)
2016. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!